Čištení koberců

Alkohol na koberci nikdy není nic příjemného. Ale dá se s tím něco dělat

čistírna potahů pro domácnosti

koberec a domácí mazlíčciMám raději koberce, ale manžel proti nim dost protestoval, protože říkal, že jsou hrozně nepraktické, takže jsme se dohodli na kompromisu. V obývacím pokoji a ložnici jsme měli koberce a ve všech ostatních místnostech jsme měli plavoucí podlahu. Myslela jsem si, že největší nebezpečí hrozí  znečištění hrozí hlavně v kuchyni, ale myslela jsem si, že v obýváku a ložnici se nic moc stát nemůže. To jsem se ale bohužel spletla. Měli jsme s manželem děti zrovna u babičky, tak jsme si chtěli udělat pohodový večer, ale z poklidného večera se stal večer čištění koberce, protože se manželovi omylem povedlo vylít becherovku. Snažili jsme se to vyčistit, ale moc úspěchu jsme nesklidili ani společnými silami – čištění koberců Ostrava.

čištění koberců rotační metodou

Flek tam zůstal a s ním i vůně alkoholu, která mě osobně tedy pěkně zapáchala, protože becherovku zrovna dvakrát neprožívám. Bylo potřeba na to najmout nějakou úklidovou firmu, s čímž souhlasil i můj manžel, protože o tu skvrnu na koberci logicky nestál ani jeden z nás. Ale věděli jsme, že nechceme čištění pomocí extrakční metody, protože už dříve jsme si nechali ve starém bytě takto vyčistit koberce a dopadlo to katastrofou.  Takže jsme náš výběr museli zúžit na ty firmy, které tohle nenabízely. Po hledání jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Ostrava, která místo extrakční metody využívala strojové kotoučové čištění, kterou všichni poměrně hodně vychvalovali.

 

 

čištění matracíTak jsme jim zavolali…

 

Tak jsme jim zavolali, vysvětlili jim naši situaci a domluvili se s nimi na termínu čištění. Cena byla sice o trochu vyšší, ale neodradilo nás to, protože na internetu měli opravdu samé výborné reference. Takže jsme měli tak nějak jistotu, že to nebudou vyhozené peníze. V domluvený den přijeli a pustili se do čištění. Pomocí velkého kotoučového stroje kartáčovali koberec tak dlouho, dokud skvrna nezmizela. Bylo taky skvělé, že byste na koberci nepoznali, kde byl čištěný, protože struktura koberce bla na všech místech stejná. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, takže není nic, co bychom mohli této firmě vytknout. Jediné, co by se tedy nemuselo někomu zamlouvat je ta vyšší cena, ale svou práci odvedli perfektně. A vše proběhlo v pořádku. A když k tomu přičtu jejich přívětivost a vystupování, nemám co řešit.čištění sedaček brno

 

Jakmile naše koberce budou opět potřebovat vyčistit, na nikoho jiného se obracet nebudeme. Tato firma nám nabízí vše, co potřebujeme. Nabízejí i řadu dalších úklidových služeb, které jsme taky začali využívat. Předně jejich čištění podlah, kdy nabízejí i jejich voskování, které má protiskluzový efekt. Což je skvělá věc, pokud vám po domě pobíhají děti. Jsme s nimi celkově spokojeni a všem je vřele doporučujeme. Je to firma s lidským přístupem a profesionální kvalitou, a s takovou firmou rád jedná každý – čištění koberců Ostrava.

 

čistírna potahů pro domácnosti

čistírna sedaček

Strojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Brno

Čištění koberců Brno - tepování koberců a čalounění v Brně

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top