Čištění a úklid

Když jsme byli nejvíc zoufalí, objevili jsme antigraffitový nátěr

Odstraňování graffiti Brno

Potřebují neustále překonávat hranice…

účinné odstraňování graffitiGraffiti z domu jsme odstraňovali už od nepaměti. Byli jsme jedním z prvních domů v okolí, který tato neblahá smršť postihla. Protože právě na severní stěně našeho domu se graffiti vyjímá nejlépe. Snažili jsme se sprejery různými metodami odradit, ale nic nepomáhalo. Jako kdyby je každá naše překážka lákala ještě víc. A možná to tak opravdu je. Tito lidé asi potřebují neustále překonávat nějaké hranice. Zvláště v případě, že mají úspěch téměř jistý a můžou se svým obětem vysmívat. Odstraňování graffiti Hradec Králové.

Když už jsme si nevěděli rady s tím, jak je od našeho domu odradit. Pouštěli jsme se alespoň pravidelně do likvidace jejich děl. Věděli jsme, že to bude nekonečná práce, se kterou jednou skončíme, a až si sprejeři zamanou, tak začneme znovu. Ale i přes to nás představa, že bychom to vzdali a graffiti na stěně dali volný průchod, děsila. Člověk se asi potřebuje nevzdávat a bojovat. Probíhalo to přibližně jednou za půl roku. Oni za pár minut nasprejovali, my jsme několik hodin odstraňovali a potom opravovali původní nátěr. odstraňování graffiti z rodinného domu

Odstraňování graffiti Hradec Králové…

ochrana před nájezdy sprejerůKdyž jsem se ale doslechl o firmě zajišťující antigraffitovou ochranu, ihned mě to zaujalo. Věděl jsem, že tohle musíme zkusit. Antigraffitový nátěr firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Hradec Králové jsme si nechali aplikovat. Po určité době se graffiti na stěně zase objevilo. My jsme byli zvědaví, co s tím A SERVIS zmůže. Teď už to bylo celé v jejich režii a na jejich útraty. My jsme se jen museli postarat o to, aby jim bylo graffiti nahlášeno. A SERVIS dorazil během pár dní, graffiti ze stěny odstranil jako peříčko. Posílil ochranou vrstvu nátěru a odjel, my jsme jen zůstali nevěřícně koukat. Tak jednoduché to bylo a my jsme se s tím pokaždé mořili tolik hodin! Vědět o firmě dřív, ušetřili bychom si čas i nervy.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top