Čištění a úklid

Antigraffitový nátěr se hravě vypořádá se všemi sprejery

Odstraňování graffiti Praha

S bývalou přítelkyní máme i dva roky po rozchodu stále velice dobré vztahy. Je to už všechno jen na bázi kamarádství, ale velice pevného a silného. Možná je to i díky tomu, že jsme si zatím ani jeden z nás nedokázali najít nový vážný vztah. Předpokládám, že noví partneři by nám přátelství s bývalým partnerem, se kterým jsme byli pět let, asi zatrhli.

graffitizničená zeďPosprejovaná zeď

Proto, když mi moje bývalá přítelkyně volala celá vyděšená, že má svůj nový domek kompletně posprejovaný, neváhal jsem a přijel jsem co nejdříve jsem mohl, abych zjistil rozsah škod a pomohl jí něco vymyslet. Když jsem k ní dorazil, zjistil jsem, že vůbec nepřeháněla, bylo to monstrózní a všudypřítomné. Neměl jsem pocit, že šlo o obyčejného sprejera, který šel jen kolem a sprejoval. Tenhle dům si musel někdo už delší dobu vyhlížet.

Jak na monstrózní graffiti?

Bylo mi jasné, že odstranění graffiti by k ničemu nevedlo, protože by to sprejera donutilo k nové akci. Proto jsme se pustili do hledání nějaké účinné prevence a podařilo se! Našli jsme antigraffitový nátěr zajišťovaný firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování graffiti Praha. Původně jsem nevěřil, že by to mohlo k něčemu vést, ale něco jsme vyzkoušet museli.

zničená zeďodstranění graffitiposprejovaná omítka

Účinnost nátěru a spolehlivost doprovodného bezplatného programu A SERVISU mi ale vyrazily dech. Jakmile to bylo zapotřebí, tedy ve chvíli, kdy sprejer znovu zaútočil, se firma bleskurychle dostavila. Graffiti z ošetřené stěny odstranila, jako kdyby se jednalo jen o pavučiny, které bylo zapotřebí omést, a obnovila opět vrstvu nátěru. Rychlost a důslednost firmy mě skutečně vyvedly z míry, tolik jsem od ní určitě neočekával. Sprejeři tak mají hodně silného úhlavního nepřítele, na kterého asi stačit nebudou. Odstraňování graffiti Praha mohu jedině doporučit.

sprejeřivandalismusJak se zbavit graffiti z omítky

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top