Nezaradené

Jóga vyčistí vaši duši a antigraffitový nátěr zase vaši fasádu od kontaminovaného odpadu graffiti

Čištění fasády Hradec Králové

Na internetu…

Na internetu najdete spoustu firem, které nabízejí službu odstraňování graffiti. Jenže ne všechny už poskytují komplexní služby, mezi něž patří i to, že pokud graffiti nejde úplně bez problémů dolů, protože předtím nebyly ošetřeny antigraffitovým nátěrem, tak už fasádu nepřemalují a podobně. Přesně tuto špatnou zkušenost jsme měli i my. Pracuji v centru jógy, kde nabízíme celou řadu druhů jógy a někdo nám počmáral přední chod. Takže to muselo zmizet a řekli jsme si, že se obrátíme na specialisty. Jenže první firma, která měla tento úkol na starosti, nám s tím ve výsledku vůbec nepomohla. Hnusný nápis tam stále zůstával – byl sice světlejší, ale stále opravdu hodně viditelný. Řekli mi, že s tím nic víc nejde dělat a tak celá situace skončila. Paráda. Takže jsme byli skoro tam kde na začátku. Tentokrát to chtělo najít někoho opravdu spolehlivého, někoho, kdo by měl opravdu dobré reference. Abychom nemuseli řešit stejnou situaci znovu. Takže jsme podnikli poměrně pečlivý internetový výzkum na diskusních fórech.

 

Podle recenzí…

Podle recenzí jsme našli úklidovou firmu Čištění fasád a graffiti, která se zabývá i právě odstraňováním graffiti a nabízela vše, co bylo potřeba. Psali, že nejenom nabízí odstraňování graffiti, ale i případné přemalování, pokud by nějaký světlý stín barvy zůstal. Ale vždy podle všeho graffiti odstraní do té míry, aby barevný flek případným přetřením nebyl vidět. A k tomu nabízeli i antigraffitový nátěr. Zavolali jsme jim a domluvili se s nimi termínu, kdy k nám přijedou zničenou zeď dát do pořádku. Nejprve graffiti odstranili, kdy zůstal opravdu světlý stín, který následně přetřeli barvou, kterou si nechali předem namíchat. Poté nanesli angtigraffitovou ochranu, zkráceně AGO. Jedná se o nanotechnologii, která zabrání vsáknutí spreje do podkladu a následné odstranění graffiti je snadnější a daří se bez pozůstatků obrysů a stínů.

 

S jejich prací…

S jejich prací jsme byli skutečně moc spokojení, a proto můžeme A SERVIS LIPKA, s. r. o. jedině všem doporučit, protože pokud se na ně obrátíte, máte záruku, že vše přenecháváte skutečným specialistům. Kteří svou práci dotáhnout do úplného konce, dokud nebudete zcela spokojení.  Zaměstnanci jsou navíc velice milý a byla to radost s nimi spolupracovat, nerada pracuji s nerudnými lidmi, i když odvádějí dobrou práci. Jen musím varovat před cenou jejich služeb. Jsou trochu vyšší, to je sice pravda, ale věřte mi, je to něco, do čeho se vyplatí investovat. Protože tito lidé odvádí opravdu perfektní práci. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A když jsou žádaní i v zahraničí, tak už to něco znamená.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top