Čištění a úklid

Antigrafiti Bratislava. Odstraňovanie plesne, grafitov, tagov, fixiek, farieb, sprejov. Čistenie plesní Senica

čisté koberce Brno

Nedá mi to, aby som nenapísal o upratovacej firme A SERVIS LIPKA, s. r. o., Čo zaberie na plesne. Mi zariadila odstránenie grafitov na budove mojej firmy. Táto úspešná a prosperujúca spoločnosť sa okrem širokého spektra upratovacích činností špecializuje aj na odstraňovanie grafitov, ktoré viem, že robí v Bratislave určite, ale myslím, že aj v iných mestách, pokiaľ sa nemýlim. Každopádne v Bratislave to predstavuje veľký problém, pretože to je najväčšie mesto, kde sa tým tak pohybuje aj najviac vandalov.

Grafity vidíte prakticky na každom druhom rohu a vyzerá to fakt strašne. Lenže ak si necháte dom predtým antigrafitovým náterom od tejto firmy, máte istotu, že tieto hnusné maľby z vašich múrov pôjdu ľahko dolu, a nebude vás to stáť mraky peňazí. Ak sa však na vašej fasáde objavia, a vy žiadny ochranný filter nemáte, bude to horšie. Síce to pôjde dole, ale bude to stáť výrazne väčšiu sumu a v niektorých prípadoch nejde odstrániť stopercentne. Mne sa totiž stalo, že mi dom posprejovali, bez toho aby som túto ochranu na dome mal. Potom, čo mi pracovníci zo steny dali grafity dole, tak ochranný náter aplikovali. A čo sa nestalo, ten blbec to na dom musel načmárať znova.

Čo zaberie na plesne

Ale druhýkrát, keď grafity odstraňovali, to išlo úplne v pohode, zabralo to minimum času a po grafitoch nezostala ani stopa. Preto túto službu môžem všetkým jedine odporučiť, pretože som s ňou maximálne spokojný. Zamestnanci firmy sú navyše všetci skutoční profesionáli, ktorí vedia, čo robia, a sú ku všetkému veľmi milí a priateľskí, takže nemám nič, na čo by som si u nich mohol sťažovať.

Pleseň dom bez plesně Odstranění graffiti Odstranění  graffiti

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top