Elektromotory

Asynchrónne elektromotory s kotvou nakrátko určené pre priemyselné využitie

elektromotor s kotvou

Asynchrónne elektromotory s kotvou na krátko u nás nájdete v dvoch rôznych variantoch. Tým prvým sú elektromotory s označením „general purpose line“ s výkonom do 11 kW, ktoré sú určené pre bežné aplikácie. Rovnaký typ elektromotorov vám ale vo VYBO Electric vieme ponúknuť aj v extra prevedení v rámci radu „industry line“, ktoré sú dostupné s ešte väčším výkonnostným rozsahom. Aké sú ich hlavné výhody?

Industry line asynchrónne elektromotory sú ako stvorené pre potreby priemyslu

Asynchrónne elektromotory s kotvou na krátko pre priemyselné využitie nájdete v našej ponuke v rôznych prevedeniach. Ide o elektromotory s označením 3LC, ktoré sú vyrábané ako pätkové, prírubové a pätkovo prírubové. Na uvedené elektromotory sa môžete spoľahnúť aj pri tých najnáročnejších priemyselných aplikáciách. Na ich výrobu sú využívanie tie najkvalitnejšie materiály, ktoré sú zárukou mimoriadne dlhej životnosti a vysokej spoľahlivosti.

Tento typ elektromotorov sa vyznačuje pomerne jednoduchou, avšak veľmi robustnou a odolnou konštrukciou. Konštrukčne jednoduchšie riešenia sú mimoriadne výhodné pri akejkoľvek údržbe, keďže tá je v porovnaní so zložitejšími elektromotormi rýchlejšia. Výhodu asynchrónnych elektromotorov je bezpochyby ich robustná a dostatočne odolná konštrukcia. Štandardne sú tieto elektromotory dodávané s certifikáciou krytia IP55.

Asynchrónne elektromotory s kotvou na krátko sú jasnou voľbou pre celý rad priemyselných aplikácií. Tieto elektromotory si môžete vybrať s triedou účinnosti IE1, IE2 a IE3, pričom k dispozícii sú tieto elektromotory s výkonmi od 5,5 do 110 kW. Náš odborný tím vo VYBO Electric vám pri výbere vášho nového elektromotora veľmi ochotne poradí. Navyše, väčšinu z nášho sortimentu máme skladom, takže na svoj nový elektromotor a ďalšie príslušenstvo nebudete musieť dlho čakať.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top