Čištění a úklid

Banka se může pyšnit dokonale čistými okny.

Špinavá fasáda, čištění Ústí nad Labem

Jen profesionální úklidová firma dokáže umýt okna nebo výlohy tak dokonale, že to vypadá, jako kdybyste si právě pořídili zcela nová okna. Naše banka ve městě má moc dobrou zkušenost s úklidovou firmou, kterou jsme si najali díky pozitivním recenzím na internetu. Firma se zabývá nejen mytím oken a výloh ve výskách, což jsme potřebovali jako sůl, ale také nabízí čištění koberců, podlah nebo fasád od plísně. Když jsme do firmy volali, tak nás překvapilo, jak vstřícná byla paní operátorka. Vyhověla nám vstříc termínem i hodinou, což bylo skvělé. Asi za dva dny od telefonátu jsme čekali před bankou tým pracovníků. Přijeli velmi příjemně naladěni, všechnu techniku a prostředky měli s sebou. Ukázali jsme jim, co potřebujeme vše umýt a oni se dali hned do práce. Pokud si myslíte, že se jednalo o nějaké brigádníky, co si takto přivydělávají, tak se pletete.

Všichni…

Všichni pracovníci jsou řádně proškoleni a mají bohaté zkušenosti s mytím oken ve výškách. Nejdříve důkladně umyli všechna okna, která se na bance nacházejí, a to včetně rámů a parapetů. Pak všechny skleněné plochy důkladně setřeli pomocí stěrky, která je opatřena kvalitní gumou, aby nedošlo k poškrabání okna a skel. K leštění nepoužili žádné leštící přípravky, jak je tomu u mnohých firem zvykem. Leštidla jsou nevhodná, jelikož po krátkém čase můžete vidět tahy po leštění a nevzhledné šmouhy, které kazí celkový dojem z umytého okna. Místo toho využívali pracovníci svou vlastní techniku, a to tzv. trik suchého čištění. Ten spočívá v tom, že pracovníci měli suchou bavlněnou plenu a až okna zaschnula, začali je leštit. Leštili opravdu pomalu, nevynechali ani jeden kousek a dbali na to, aby bylo vše důkladně vyleštěné.

Samozřejmě…

Samozřejmě tento způsob leštění je sice náročnější fyzicky, ale pracovníci z Špinavá fasáda, čištění Ústí nad Labem dávají přednost především kvalitě a dokonalému výsledku. A to je na nich nejlepší. Spokojenost zákazníka je pro ně na prvním místě a toho by nedocílili, kdyby práci odbyli. Když jsme šli na kontrolu, byli jsme opravdu mile překvapeni, jak rychle a dokonale si dokázali pracovníci poradit se všemi skleněnými plochami. Firma je skutečně profesionálem se vším všudy. Nemyslím si, že někde u nás je ještě lepší firma než tato. Je dokonce tak oblíbená, že tým jezdí pracovat i do zahraničí k sousedům. Myslím, že tohle nebylo rozhodně naposledy, kdy jsme si firmu pozvali na mytí oken.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top