Čištění a úklid

Bezkonkurenčně nejlepší v boji proti graffiti nápisům

Čištění fasády Plzeň

Autosalon musí vypadat vždy perfektně, čistě a nablýskaně. Tím vlastně prodáváte. Klient se musí cítit dobře, pohodlně a hezky. Jen tak máte šanci, že se mu zalíbí nějaké auto. Jenže těžko se vám něco prodává a těžko se cítí klient dobře, když na fasádě autosalonu vidí nějaké hrozné nápisy, které tam nastříkali nějací vandalové. Ano, mluvím o graffiti. Někdo nám postříkal celou fasádu. To jsme nemohli jen tak nechat. Nikdo by k nám pak nechodil a my bychom prodělali. Objednali jsme si proto na pomoc Čištění fasády Plzeň. Proč? Našli jsme na ně na internetu mnoho pozitivních recenzí. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. je úspěšná i v zahraničí, jelikož mají zakázky i v Německu, Slovensku nebo Rakousku. To se nám zamlouvalo. Do firmy jsme zavolali a hned na co nejdřívější termín jsme si sjednali schůzku.

cena odstranění graffitijak odstranit graffitičím odstranit graffiti

Přesně na čas…čištění fasády Plzeň

Přesně na čas dojel tým pracovníků. Přijel pohodový a milý tým pracovníků, kterým jsme ukázali tu pohromu a oni se dali hned do práce. Neotáleli ani chvilku a všechno šlo jak po másle. Nepotřebovali žádnou techniku a všechno měli připravené s sebou. V klidu jsme se tehdy mohli věnovat našim zákazníkům, které graffiti neodlákaly. Tým postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetřou danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho nepřináší nikdy dobrý výsledek. Graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury. Nechali jsme si fasádu hned natřít antigraffiti nátěrem. Protože ten zajistí, že následné odstranění graffiti bude se 100% výsledkem a nebude potřeba natírat fasádu barvou jako nyní.

nejlevnější odstranění graffitipřípravky na odstranění graffitikvalitní odstranění graffiti

Kdyby se náhodou něco podobného opakovalo…

Kdyby se náhodou něco podobného opakovalo, tak víme, že si se sprejem poradíme raz dva. Stěny, které totiž nemají tento nátěr, se velmi špatně čistí. Úspěšnost odstranění se proto v takových případech pohybuje okolo 60 až 90 procent. Jiné firmy, které jsme na internetu našli, nenabízeli takové služby. Mohu říci, že firma A SERVIS je vítězem na plné čáře. Kdyby jí nebylo, tak bychom graffiti měli na autosalonu ještě dnes. To ale není vše, co firma nabízí. Mezi jejich široké služby patří i čištění oken, podlah a koberců. Pro všechny druhy nečistot mají speciální přípravky a postupy, se kterými nemá špína šanci. Dokonce s manželkou doma přemýšlíme, že si je objednáme na čištění koberců. Pokud odvedou alespoň z poloviny tak skvělou práci jakou předvedla firma u nás v autosalonu, pak budeme nadšeni.

kdo odstraní graffiti odstranění graffiti z fasádyodstranění graffiti z betonu

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top