Čištění a úklid

Bylo to asi naše nejlepší rozhodnutí

Odstranění šmouh z podlah Brno

Pracuji v prodejně s vonnými svíčkami a tyčinkami a řekněme, že většinu věcí mám na starosti já sama. A protože jsem si už několik dní říkala, že podlaha opravdu nevypadá nejlíp, tak jsem si na to jednou po zavírací dob vyhradila volno a snažila se ji pořádně vyčistit. Ale upřímně, nemělo to žádný efekt. Ani majitel si nevšiml, že by podlaha byla vyčištěná. A to jsem se opravdu snažila, věřte mi. Takže jsme se shodli, že bude asi nejlepší, když si na to najmeme  nějakou firmu. Ale neměli jsme se žádnou firmou zkušenosti, tak jsme byli odkázané na internet. Nakonec jsme si vybrali firmu, protože měla nejlepší recenze. Protože neradi jdeme do něčeho, co nemáme vyzkoušené, tak jsme opravdu dlouho ověřovali reference, abychom měli jistotu, že to dobře dopadne. Lidem z Odstranění šmouh z podlah Brno jsme vysvětlili naši situaci a řekli jim, co přesně požadujeme.

Komunikace…

Komunikace s nimi byla naprosto perfektní.  Vše bylo velmi rychlé a snadné. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celou prodejnu. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je taky určitě výhoda navíc. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

Takže…

Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, která by nabízela skutečně kvalitní čištění koberců, tak vám rozhodně doporučuji tuto firmu. My s nimi byli spokojení v každém ohledu a neměnili bychom, takže není nic, co bychom jim mohli vytknout. A navíc nabízí celou řadu dalších služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže až budeme něco z tohoto potřebovat, určitě se obrátíme právě na ně. Budeme to mít totiž se zárukou kvality. A Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má velmi široké pole působnosti. A i to je určitá záruka kvality. Majitel s nimi byl dokonce tak spokojený, že je začal využívat i pro svou vlastní domácnost. A já jejich služby brzy využiji také.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top