Čištění a úklid

Bylo neuvěřitelné jako dobře jim to šlo

Špinavá fasáda, čištění Praha

Pracuji v jednom café baru a nedávno jsme se s kolegy potýkali s docela nepříjemnou situací. Naše fasáda už byla opravdu špinavá, což by nebylo ještě to nejhorší, jenže na ní byla i plíseň. A muselo být o to postaráno, protože jsme chtěli začít otevírat zahrádku a nikdo se nebude chtít posadit k takové špinavé zdi. Nejdříve jsme se to snažili vyčistit sami, ale to bylo opravdu hodně k ničemu. Tak jsme si řekla, že si na to najmu nějakou firmu, která by se o vše postarala, protože takto jsme to opravdu nechtěli nechat.

Jen jsme žádnou neznali, tak jsme museli hledat hodně i na internetu. A tak jsem narazila na Špinavá fasáda, čištění Praha. A ti se o to dokázali postarat. A protože jsme s nimi byli tolik spokojeni, chtěli bychom se o nich více rozepsat. Skvělých výsledků dosahují pomocí speciálního nátěru LSG. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.

V další…

V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG-nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení. A díky tomu moje plíseň zmizela. Jedná se o opravdu nejúčinnější prostředek, pomocí kterého můžete nežádoucí plíseň odstranit. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. A doporučuji, abyste si ho pořídili i jako prevenci. Protože nikdy nevíte, plíseň může udeřit jako blesk z čistého nebe. Vážně.

Protože…

Protože prakticky na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech se objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. Tento problém spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle, jemně strukturovaná omítka cca 2,5 mm / milimetru/ a to je jeden z hlavních problémů.

Na severní, nebo západní straně nesvítí, nebo nesvítí tolik sluníčko a tato omítka je stále vlhká. A proto na ní snadno vznikne plíseň a usadí se na ní všelijaké nečistoty. A proto je lepší mít LSG. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Nabízí toto totiž opravdu hodně. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top