Čištení koberců

Chcete se zbaviť škvŕn a flekov z koberca, čistenie kobercov Bánská Bystrica, Tepovanie kobercov, sedačiek

čistenie kobercov Bánská Bystrica

Tak ako každý víkend k nám prichádza priateľ našej dcéry, ktorý s nami trávi celé víkendy. Už sme si na to i zvykli, za tých niekoľko mesiacov, čo sú spolu. Poviem to asi takto, som radšej, keď k nám príde on a nie naša dcéra k nemu alebo by išla niekam inam. Som omnoho kľudnejšia, keď viem, že je dcéra v poriadku a doma. No áno, keď má niekto jedináčka, tak je o neho väčší strach a ešte k tomu, keď sa jedná o dcéru. A tým pádem, keď sme doma stále všetci, tak sa u nás odohrávajú aj oslavy a rôzne akcie vrátane pozvania sousedov k nám. čistenie kobercov Bánská Bystrica

No a raz se takto cez víkend práve stalo to, že sme se u nás pozerali na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji a fandili sme o sto šest. A keď je človek takový fanúšik, ako jsme my, tak to stojí opravdu zato. Obrovské hodovánie je samozrejmosťou, veľa,  pitia a dobrôt. Jedinou nevýhodou je, že máme všade koberce, na kterých mi záleží.

čím vyčistiť koberecako vyčistiť koberecako odstrániť škvrny na koberci

A tak sa počas…

A tak sa počas  tohoto víkendu stalo to, že tak sme od radostí vyskakovali so stoličiek a gauča. A tak že sme sem tam neodhadli vzdialenosť pohára a vymrštenej ruky. Jednak sa rozlialo. A tiež aj pohár rozbil. Takže som musela ihneď nabehnúť a uprarať aspoň črepy, aby si ich niekto náhodou nepíchol do nôh. S mokrým a fľakatým kobercom to už bolo ťažšie, takže som sa rozhodla hneď nasledujúci deň, že se pozriem na internete po nejakej profesionálnej upratovacej firme na čistenie kobercov.

Na internetu som našla hneď niekoľko firiem v Bratislave na čistenie kobercov, tak som začala porovnávať ceny a ponuky so službami. Nakoniec som se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čistenie kobercov Bánská Bystrica, ktorá sa zaoberá strojovým čistením kobercov. Podĺa recenzí ju doporučovalo okolo 99% zákazníkov, ktorí s nimi mali veľmi dobré skúsenosti, tak som si povedala, že to vyzkúšam.

starostlivosť o svetlý koberecúdržba kobercelacné čistenie kobercov

Na centrále…

Na centrále som si dohodla termín čistenia a čakala som, až sa dostavia pracovníci firmy. Prišli a vysvetlili mi, ako to bude prebiehať. Najskôr si pozreli mieru znečistenia koberca, aby vedeli, koľko majú naniesť chémie. Potom aplikovali chémiu na koberec, ktorá pôsobí dezinfekčne, viaže na seba všetku nečistotu, baktérie, roztoče a alergény. Musela sa nechať nejakú dobu pôsobiť, aby efekt čistenia bol správny.

Po uplynutí doby pôsobenia chémie, začali koberec kartáčovať veľkým kotúčovým strojom s vysokým šampónovacím kartáčem. Prechádzali ním po celej ploche koberca, teda  hlavne to miesto, ktoré bolo postihnuté rozliatým nápojom, aby se všetkoo krásne vyčistilo a spojilo v jeden celok. Na koberci vznikala pena, ktorá na seba viazala špinu. Po ošetrení koberca kotúčovým strojom pustili vysoko účinný turbo vysávač, ktorým odsali všetku penu.

ľahké čistenie kobercovnajlacnejšie čistenie kobercovrýchle čistenie kobercov

Neverila by som…

Neverila by som, že po vyčištění koberca strojovou metódou, bude koberec tak krásne vypadať, a hlavne, že se opravdu podarí odstrániť fľak. Na omak bol koberec takmer suchý, vlasy se opäť napriamily a farba se krásne rozžiarila. Týmto by som sa  chcela firme A SERVIS LIPKA s.r.o.veľmi poďakovať za ich skvele vykonanú prácu a  za ich služby a  určite ich rada doporučím aj ďalej. čistenie kobercov Bánská Bystrica

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top