Čištění fasád

Chraňte fasádu před nečistotami a špínou

riziko plísní v bytě

V naší…

V naší prodejně s luxusní dekorativní kosmetikou jsme si už nějakou dobu říkali, že fasáda naší budovy není v úplně nejlepším stavu. Tak jsme řekli úklidovému personálu, aby se o to snažil postarat, jenže ten s tím toho bohužel moc nezmohl. Řekli, že je to mimo jejich možnosti odstranit odolnou špínu ze zdí a navíc odstranit i plíseň. A o té jsme ani nevěděli. Kdyby ano, tak bychom jim to ani nekladli za úkol. O něco takového se musí postarat specialisté. Ještě abychom museli řešit riziko plísní v bytě . A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy. A ráda bych se o ní zmínila, protože s ní mám skvělou zkušenost. Nabízí službu čištění fasád, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

Již velmi…

Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny.

 

Působení…

Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Domluva s nimi byla taky bezproblémová. Proto je moc doporučuji. Jejich služby dále realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top