Čištění podlah

Čistá podlaha je vizitkou domu. Hydrofobní impregnace na podlahy

Hydrofobní impregnace na podlahy

Životní příběhy a osudy jsou různé. Tak i koníčky našich zákazníků. Někdo miluje hudbu. Jiný zase rád maluje. Třetí chodí rád na procházky se psem. Každý prostě dělá něco jiného. Náš poslední zákazník je velký sportovní fanda. A stejně jako lidé i život je různorodý a přináší nám plno nečekaného a nového. Někdy máme všechno naplánované. Ale nějakým způsobem se stane, že nám do toho něco vkročí. Potom se musíme umět přizpůsobit situaci. Stejně jako naši klienti. Ti se už dlouho těšili na největší sportovní akci světa. A když konečně přišla, pustili se do příprav. Ty ale byly tak intenzivní, že u toho nedopatřením dost znečistili podlahu. A protože se tím nechtěli zabývat, zavolali si na pomoc nás. Profesionály z úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.

kartáčování podlahycena čištění podlahco dělat s podlahami

Dál už nezbývalo…

Dál už nezbývalo, než co nejrychleji přijet a pustit se do práce. Naše firma je prověřená firma plná profesionálů. Ti své práci rozumí a dělají ji se vší pečlivostí a péči. Dlouhodobě se zabýváme čištěním různých povrchů. Čistíme například čalounění nebo koberce. A to všechno pomocí metody čištění kotoučovým strojem. Kromě toho umíme i odstraňovat graffiti z fasády nebo plíseň z různých koutů domů a bytů. Co se týče čištění podlah a koberců specializujeme se na mnoho krytin. Od dlažby, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu. Pro čistění této znečištěné podlahy naši zaměstnanci použili čistění kotoučovým strojem. Ten podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Podlahu jsme nejdříve vydrhli pomocí účinné chemie. Tato šetrná čistící chemie ji zbavila zašlapaných nečistot.

staré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahy

Poté, co stroj vykartáčoval podlahu…hydrofobní impregnace na podlahy

Poté, co stroj vykartáčoval podlahu, přišlo na řadu odstranění všech nečistot. Ale také vlhkosti a mastnoty. Hydrofobní impregnace na podlahy je další možný způsob, jak podlahu ochránit.  Jsme rádi, že s naší prací jsou naši zákazníci spokojení. Doufáme, že nás dál doporučí svým přátelům. Naše firma je špičkou ve svém oboru. Máme svou stálou klientelu nejen na území České republiky, ale také v Německu, v Rakousku a na Slovensku. Na těchto trzích působíme již přes dvacet let. A za tuto dobu jsme naše technologie dovedli k dokonalosti. Co se týče mytí oken, používáme například metodu suchého leštění. Tu jsme si sami vymysleli. V případě antigraffitové ochrany používáme zase speciální AGO nátěr. Jsme jednoduše profesionální firma s širokým spektrem uplatnění a specializací. Přesvědčte se sami. Není nic jednoduššího, než se na nás obrátit  a vyzkoušet naše služby na vlastní kůži. Stejně jako naši zákazníci. Těm jsme vyčistili podlahu tak, že byli maximálně spokojení. A mohli se v klidu soustředit na fandění svým oblíbeným sportovcům.

hloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlah

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top