Čištění a úklid

Na čištění koberce si raději sami dohlédněte

co dělat se špinavým kobercem?

tepování koberců BrnoChtěli jsme si nechat odborně vyčistit koberec. Manžel našel na internetu kontakt na firmu, ke které koberec dovezete, a ona vám ho ve své provozovně vyčistí, poté si pro něj můžete zase přijet – čištění koberců Brno.čištění sedaček a koberců brno campus

 

Máme veliký koberec, takže pro nás byl jeho převoz docela náročný, ale nějak jsme se s tím popasovali a odvezli ho. Za pár dní jsme si ho odváželi opět domů a těšili se na to, jak krásný koberec zase bude.
Když jsme ale koberec začali doma rozmotávat, byla jsem v šoku. Tohle opravdu někdo čistil? Koberec byl snad ještě špinavější než předtím, vlákna byla sežmoulaná a splihlá. A kvůli tomuhle jsme ho museli vozit sem a tam a platit za to takové částky! Čištění jsme se samozřejmě pokusili reklamovat, ale prozatím neúspěšně. Prý jsme si měli koberec zkontrolovat okamžitě.

 

 

čištění koberců brno recenzeNemohli jsme koberec nechat v takovém stavu…

Nemohli jsme koberec nechat v takovém stavu, takže jsme do toho šli znovu, ale napodruhé jsme si objednali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno. čištění koberců BrnoJejí zaměstnanci jezdí k lidem přímo domů, takže jsme si mohli jejich práci ohlídat a rovnou se podívat i na výsledek.

strojové čištění koberců Brno
Ukázalo se, že tato firma je velice seriózní. Od objednání jsme měli přehled o všem, o tom, jak se bude postupovat. Čím se bude koberec čistit, kdy k nám kdo přijede. Firma s námi perfektně komunikovala a stejně tak i pracovníci, kteří přijeli koberec vyčistit. Vůbec jim nevadilo, že je při práci pozorujeme. Ochotně nám ukazovali, co a jak na čištění použijí.
Jejich metoda byla účinná, chemie na sebe navázala všechny nečistoty a kotoučový stroj je pak vyčesal i z hloubky koberce. Když zaměstnanci A SERVISU skončili se svou prací, nebyl koberec ještě zcela suchý. Abychom si ho mohli důkladně zkontrolovat. Ale i tak bylo znát, že musí být perfektně čistý a to se při doschnutí potvrdilo.

hloubkové vysávání koberců BrnoČistírna koberců Brno - profesionální čištění syntetických kobercůStrojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Brno

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top