Čištění a úklid

„Čištění koberců Brno“ je přátelská firma se službami vysoké kvality, koberce čistí nedostižně!

spolehlivá firma s účinnou metodou čištění koberců BrnoPřed měsícem jsem měla úžasnou zkušenost s úklidovým servisem. Byl tak skvělý, odvedená práce na nejvyšší úrovni a chování zaměstnanců tak čištění koberců pomocí kartáčového stroje Brnopříkladné, že jsem nemohla jinak, než jim ještě jednou tímto způsobem poděkovat – čištění koberců Brno.
Už když jsem se je snažila se zakázkou poprvé kontaktovat přes e-mail, odpověděli mi obratem. Ne jako jiné firmy, které si dávaly na čas a pořádně mi nikdy neodpověděly na to, co jsem se jich opravdu ptala. Komunikace s firmou A SERVISEM LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno,  byla naprosto bezproblémová, rychlá a přehledná.

 

 

Kde nechat vyčistit koberce BrnoVěděla jsem

Věděla jsem, že firma provádí strojové čištění koberců a požádala jsem je nejprve o představení tétoJakou metodou nejlépe vyčistit koberec? Brno metody. Podobně jsem se vyptávala i u jiných firem, ale tam jsem vždy narazila na neochotu, nesdílnost a většinou mě odkázali na jejich webové stránky.

 

No nezlobte se na mě, ale když mi člověk, který zastupuje firmu v kontaktu se zákazníky. Nedokáže objasnit, co a jak firma dělá, dobrý dojem to na mě neudělá.
To v A SERVISU byli velice milí, vše mi do detailu vysvětlili. Nevadilo jim, že opakují některé informace, které mají na webu. Snažili se mi jejich postup vysvětlit co nejsrozumitelněji a odpovědět na všechny mé dotazy.
šetrná metoda čištění koberců BrnoStejně ochotní byli také zaměstnanci firmy, kteří dostali na starost vyčištění mého koberce. Ve své práci se dobře vyznali a také ji velice kvalitně vykonávali. Vyčistili dokonale všechny skvrny, odstranili do hloubky zašlapaný prach. Čistič si poradil se zašlou barvou koberce, ten teď vypadá jako nový, celý se projasnil. Jsem naprosto spokojená, lépe svou práci snad ani vykonat nemohli. Děkuji firmě za vysokou kvalitu jejích služeb, které u nás snad ani nemají obdoby.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top