Čištění a úklid

Čištění koberců Brno

Neřeknu asi nic převratného, ale život na venkově je pro mne skutečně to nejlepší, co mne mohlo potkat. Mohlo by se zdát, že pokud máte za sebou více jak třicet let života, tak je otázka vašeho domova vyřešena. Faktem ovšem zůstává, že jsem městské dítě a na venkov jsem se vdala. Ano, první týdny pochopitelně nebyly snadné, dokonce jsem je i oplakala, ale přednosti venkovského způsobu života začaly převládat nad vzpomínkami. Přiznávám, že nebýt manžela bylo by to určitě ještě mnohem těžší. Můj muž je lesník s inženýrským titulem, takže v tom zeleném a vonícím světě byl ztracen již jako malý chlapec – právě on mne naučil, jak se má do lesa vcházet, jak s ním hovořit, jak mu naslouchat a zejména – jak v něm nalézt sama sebe. Dnes si již nedokáži představit, že bych žila jinak.

Čištění koberců  - Nejnovější technologie v ČRčištění koberců brno královo pole

Samozřejmě, že to vždy nebyla pouze idylka…

Samozřejmě, že to vždy nebyla pouze idylka. Například když naválo po kolena sněhu, nastal shon v době sezónních prací nebo přišel čas velkého úklidu ve velkém domě. Nikdy jsem se však práce nebála a vždy si s ní poradila. Pozitivní a jedinečnou energii mi vždy dodává představa, že vaše dítě vyrůstá s čistým a uklidňujícím lesem přímo za humny. Na stole máte čerstvé ovoce, zeleninu, mléko. Čisťounce vyprané a voňavé prádlo se suší přímo na trávě, a místo nedělní debaty s nudnými a v podstatě nic neříkajícími politiky, si můžete vyrazit na houby či maliny… A tak se naše děti naučily pracem nejen okolo domu, ale i v domě. Uměly se postarat o domácí zvířectvo, domácí úklid a také vydatně pomáhaly při domácím zavařování. Bohužel, čas je vládce, který nás všechny ovládá bez výjimky a tak nám naše tři děti z rodného hnízda postupně odlétly.

čištění koberců brno ceníkStrojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Brno

Dcera se svou rodinou žije a má práci v nedalekém okresním městě, takže její dvě děti u nás bývají velmi často. Nejčastěji ty naše dva drobečky přivítáme v době větších svátků, prázdnin a nebo což ovšem nebývá právě důvodem k radosti při invazi nějakého chřipkového onemocnění. Proto s určitostí můžu říct, že na společné prázdninové dny vzpomínáme vždy raději. Stalo se nepsanou rodinnou tradicí, že vnoučata s námi tráví dva prázdninové týdny. Děti chodí do lesa, k vodě, učí se starat o zvířátka i o zahradu. Každoročně chodíme na houby a sbíráme lesní plody. Tento rok se mimořádně vydařil a les se nám odvděčil plnými košíky hub a plnou náručí lesního ovoce. Kam jsme se podívali všude se sušily houby, voněly maliny, ostružiny a jahody. Nejvíce ovšem bylo ostružin a tak jsme vařili marmeládu, pekli koláče a zavařovali.

Čistírna koberců Brno - profesionální čištění syntetických kobercůČištění koberců Brno - tepování koberců a čalounění v Brně

A právě v takový den…

A právě v takový den se k našim vnoučatům přidali ještě vrstevníci od sousedů, takže jsem rázem měla pod střechou hned čtyři děti. Musím čestně uznat, že mi od samotného rána vydatně pomáhaly, vzorně poslouchaly i krásně a vydatně obědvaly. Po obědě si je vzal na starost manžel, takže jsem měla čas uklidit kuchyň a v klidu si vypít kávu. Když jsem v pohodové náladě a jen tak ze zvyku procházela obývacím pokojem trošku ve mně hrklo! Zdálo se mi, že vidím na koberci nějaké skvrny. Nejdříve mne napadlo, že se jedná o běžné znečištění, které občas prostě k venkovskému bydlení patří. Stačilo se jen trošku sehnout a hned mi bylo vše jasné. Děti ve své upřímné snaze pomáhat, nějakou náhodou či neopatrností roznesly několik ostružin až sem…

čištění sedaček a  koberců brno campusčištění koberců brno recenze

Vůbec jsem z toho neměla dobrý pocit. Po mnohaletých zkušenostech vím, jak je obtížné odstranit takové skvrny ze zástěry, natož z koberec, který je určitě mnohem složitějším a těžším případem. Proto jsem skvrny ani nezkoušela čistit a rovnou běžela k sousedce, zda-li nemá nějaký účinný čistíci prostředek nebo nezná odborníka, který by mi poradil a pomohl. Měla jsem velké štěstí byla právě doma a pila kávu, stejně jako před chvíli já. Navíc mi ihned a velmi dobře poradila. Její syn vlastní firmu, která často využívá služeb úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno. Mají s nimi ty nejlepší zkušenosti, neboť jsou vstřícní, velmi dobří, rychlí a spolehliví. Velmi ochotně mi je proto doporučila. Po pravdě řečeno, ulevilo se mi, i když také vím, že dnes profesionálně uklízí kde kdo a kvalita většinou silně pokulhává.

Zároveň mi bylo nad slunce jasnější…

Zároveň mi bylo nad slunce jasnější, že koupě nového koberce nepřipadá v úvahu a skvrny prostě na koberci zůstat nemohou. Spolehla jsem se proto na sousedčiny pozitivní reference a zavolala do firmy A SERVIS LIPKA. Byla jsem velmi příjemně překvapena již samotným vystupováním. Vše probíhalo hladce a v milé atmosféře. Dohodli jsme se na ceně, termínu i postupu, takže za pár dní zazvonil mladý muž u brány našeho domu. Koberec čistil za pomoci poměrně složitého a robusního stroje, ale na každém jeho pohybu bylo patrné, že se jedná o zkušeného pracovníka, který je se svým strojem dokonale sehraný a technologický postup má v krvi. Po celkem krátké době mi oznámil, že je se svou prací hotov hrozivě nevzhledné tmavé skvrny byly pryč a koberec opět dýchal čistotou a svěžími barvami.

čištění koberců brno cena

Byla jsem skutečně velmi spokojená a nesmírně ráda, že vše tak rychle, dobře a bezbolestně dopadlo. Dokonce jsem si v tichosti slíbila, že dceři ani nic neřeknu, protože děti by měly doma zbytečné kázání a ničemu by to neprospělo. Důležitý je přece výsledek a vědomí, že nyní mám po ruce spolehlivou firmu, kde mi dokáží velmi rychle a odborně pomoci přitom profesionálním způsobem v tom nejlepším slova smyslu a bez dlouhého čekání a řečí. Kontakt na společnost A SERVIS LIPKA mám samozřejmě uložen v mobilu, neboť skutečných profesionálů je jako šafránu, a v každé domácnosti se kvalitní a účinná pomoc vždy hodí. Pokud byste mezitím potřebovali jejich služeb využít i vy stačí pouze kliknout na a-servislipka.cz, a pevně věřím, že také vy budete s jejich prací velmi spokojeni.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top