Čištění a úklid

Čištění koberců last minute a ve vysoké kvalitě! Čištění koberců Brno

Čištění koberců Brno

Když mi volala dcera a oznamovala mi, že se chystá přiletět do Česka a navštívit nás po ročním odloučení, měli jsme velkou radost. Odjela loni do Španělska a dlouhou dobu se probíjela, nebyla na tom finančně nejlépe, proto nás dlouho nenavštívila. Teď už na tom konečně byla finančně dobře a letenka do ČR pro ni neznamenala likvidaci.

Chystala se k nám přijet i se svým novým přítelem. Byli jsme rádi, že ho poznáme, ale taky nás to trošku vyděsilo. Ve Španělsku jsou určitě na jiné úrovni a nechtěli jsme před ním vypadat jako z nějaké neupravené chudinské čtvrti. Takže jsme urychleně smýčili celý dům. Na důkladné a hloubkové vyčištění koberců jsem si sama netroufl. Navíc na to  nebyl čas. Z tohoto důvodu jsme kontaktovali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců Brno.

Dezinfekční čištěníKoberec bez bakteriíHloubkové čištění

Last minute čištění? Pro naši firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců Brno to není problém!

Firma byla schopná vyhovět naší žádosti o expresní termín a poslala k nám své zaměstnance v podvečerní hodinu, která nám vyhovovala ze všeho nejvíce. Koberce nám vyčistili ukázkově, výsledek nás ohromil. Strojovým čištěním se propracovali až do struktury koberce, odkud vyčesali zašlapanou špínu. Čisticí chemie, kterou používají, měla úžasný účinek, rozzářila koberec a zlikvidovala skvrny.

Koberec bez alergieAlergie na roztočeČisté koberce bez bakterií

Koberce bez alergenů a bakterií

Dozvěděli jsme se, že tato chemie má i dezinfekční účinky, koberce tak byly kromě vyčištění zbaveny veškerých alergenů a bakterií. V první chvíli nám na tom moc nesešlo, ale když nám dcera ještě pár dní před příletem volala a upozorňovala nás na přítelovu alergii na roztoče, v duchu jsme A SERVISU děkovali a doufali, že dezinfekční účinky chemie jsou opravdu dostatečné. Naštěstí byly.

Dceřin přítel u nás strávil pohodovou dovolenou bez jakýchkoli dýchacích obtíží. Dcera nám překládala a říkala, že je přítel nadšený tím, jak to u nás vypadá, jeho rodina prý nikdy neměla tak útulný a čistý byt.

 

Čisté koberce bez námahyLast minute čištěníKoberce bez skvrn

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top