Čištění a úklid

Čištění koberců je lepší nechat na profesionálech, pokud si je nechcete poničit, čištění koberců Brno

Jak čistit koberce Brno

Pracuji z domova, protože se snažím rozjet jednu firmu a abych nemusela platit za nájem nějakých prostorů, dělám práci z domu a klienty si dávám schůzky v kavárnách a ta podobně. Kvůli tomu se mi v mém bytě daří dělat ještě větší nepořádek, něž kdybych do práce někam normálně chodila. Mám k tomu ještě dva malé pejsky, kteří mi vytváření nepořádku rozhodně usnadňují. Ale už mi ten nepořádek začal docela vadit, hlavně koberce jsem začala mít hodně špinavé.

Mám talent na to, že mi neustále něco padá. Už to vypadalo vážně špatně, takže jsem si řekla, že se to pokusím vyčistit. Ale moc dobře to nedopadlo. Alespoň ne tak, jak jsem si představovala. Nakoupila jsem si na to i řadu čisticích přípravků, ale neměly takový efekt, jaký jsem očekávala.  Ale protože už t koberce byly na mě příliš opravdu špinavé, tak jsem se rozhodla, že si na jejich umytí někoho najmu.

Byla…

Byla jsem docela při penězích, tak jsem si říkala, že to určitě nebude na škodu. Ale se žádnou úklidovou firmou jsem neměla doposud zkušenosti, takže jsem začala hledat na internetu a projížděla jsem nějaké stránky s recenzemi a diskuzemi. Po prozkoumání několika firem, jsem se rozhodla pro  A SERVIS Jak čistit koberce Brno. Měla totiž opravdu nejlepší reference ze všech firem, které jsem na internetu našla.

A potom, co se svou prací u mě doma skončili, jsem si ještě nějakou dobu nadávala, že jsem se vůbec do toho sama předtím pouštěla. Koberce totiž byly opravdu perfektně čisté a vypadaly prakticky jako nové. Takže jsem se předtím namáhala opravdu zbytečně. Protože myslím, že i kdybych se snažila sebevíc, tak bych stejně takového výsledku nikdy nedosáhla.  Koberce čistili velkým kotoučovým strojem, kterým koberce kartáčovali.

K čištění…

K čištění dále použili speciální chemii, která byt krásně provoněla.  A musím se zmínit i o jejich zaměstnancích. A další velkou výhodou je, že tato úklidová firma nabízí hned několik služeb, takže pokud člověk potřebuje například umýt okna, vyčistit, koberce nebo podlahy, nemusí na to zbytečně a zdlouhavě hledat pokaždé někoho jiného a máte to vše hezky při jednom a ještě k tomu se zárukou kvality.

Proto už se někdy dopředu úklidu neděsím, protože drobné práce mi zaberou chvíli a ten zbytek za mě udělají zaměstnanci z A SERVIS LIPKA, s.r.o. a to pro mě za velmi příznivou cenu. S tou dobrou cenou by se mnou možná někdo nesouhlasil – je pravda, že nejsou nejlevnější, ale na druhou stranu odvádí vynikající práci a koberce vydrží čisté opravdu dlouho, takže se to z mého hlediska vyplatí i finančně, když vezmu, jak dlouho mi koberce vydrželi čisté. Takže za mě nemám jediný důvod, proč bych je ostatním nedoporučila.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top