Čištění a úklid

Na čištění koberců je nejlepší strojová metoda Ostrava, proto ji všem doporučujeme

Recenze čištění koberce Ostrava

Vím, že smažený sýr není zrovna nejzdravější jídlo, ale jednou za čas se prostě musí zhřešit. A tak jsme si doma řekli, že si ho uděláme. Ale asi to nebyl úplně nejlepší nápad, protože se nám už od rána nedařilo a ani naše vaření nebylo výjimkou. A pak to vygradovalo tím, že se nám celá pánev s rozpáleným olejem a sýry převrhla na zem. Nejdůležitější bylo, že se nikdo nepopálil, ani naše fenka, která se pořád motala u plotny.

No, ale vyčistit to potom, to byla teprve sranda. Už roky se snažím mamce vysvětlit, že mít v kuchyni koberec není zrovna chytrý nápad. A tenhle náš pokus to jenom potvrdil. Snažily jsme se to vyčistit, ale vůbec to nešlo, ta skvrna pořád zářila na kilometry daleko, i když jsme vyzkoušely všechno možné. Tak jsme si řekly, že to asi přenecháme úklidové firmě, protože ten koberec i tak už nevypadal dobře.

Spíš…

Spíš vypadal dost hrozně. Ale neměly jsme se žádnou zkušenosti, tak jsme byly odkázaný na internet, projely několik diskuzí. Nakonec jsme se rozhodly pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Recenze čištění koberce Ostrava.  Byli totiž jedni z mála, kteří nepoužívají extrakční metodu čištění, na kterou všichni na internetu nadávali.  A navíc měli hromadu dobrých recenzí na internetu, tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme.

Na čištění koberců používají strojovou metodu, a musíme říct, že jsme byly více než spokojené. Koberce vyčistili perfektně a neměli nejmenší problém se přizpůsobit našim časovým požadavkům, protože ani jedna jsme kvůli tomu nechtěli jít dřív z práce a obě pracujeme do večera. Jejich služba čištění koberců nás zaujala natolik, že jsme se rozhodli používat ji pravidelně. Nabízí taky celou řadu jiných úklidových služeb, které taky určitě využijeme.

Nabízí…

Nabízí dál i čištění podlah, mytí oken a odstraňování graffiti či plísně. Navíc jejich zaměstnanci jsou opravdu milí. Navíc hned druhý den, co jsme jim volali, jsme měli návrh zakázky. To bylo opravdu příjemné překvapení. Protože tak rychlé jednání nikdo nečekal. Koberce jsou od nich opravdu krásně čisté. A navíc nabízejí i řadu dalších služeb, takže pokud potřebujete i něco jiného, jako například čištění podlah, nebo mytí oken, také doporučuji se obrátit na ně.

Jistě budou vynikající všechny jejich služby. Služby navíc nabízí po celé České republice, takže se nemusíte bát, že pokud jste z vesnice, že by za vámi nepřijeli. Služby nabízí i nejen domácnostem, ale i podnikům, zkrátka komukoli, kdo je potřebují. Nejsou ani drazí, dle mého názoru je jejich služba dostupná pro všechny, kdo ji potřebuje. Takže není nic, co bychom jim mohli vytknout.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top