Čištení koberců

Na čištění koberců je nejlepší strojová metoda. Tepování koberců Brno.

Koberce, sedačky, čištění Brno

Už opravdu hodně dlouho jsme neměli rybí prsty, snad nejoblíbenější jídlo všech dětí, tak jsme si s mamkou řekly, že si je uděláme. Ale asi to nebyl úplně nejlepší nápad, celkově od rána se nám hrozně nedařilo. A pak to vygradovalo tím, že se nám celá pánev s rozpáleným olejem a rybími prsty převrhla na zem. Nejdůležitější bylo, že se nikdo nepopálil, ani naše kočka, která se pořád motala u plotny. No, ale vyčistit to potom, to byla teprve sranda. Koberce, sedačky, čištění Brno

údržba kobercelevné čištění kobercůnejlevnější čištění koberců

Už roky se snažím mamce vysvětlit, že…

Už roky se snažím mamce vysvětlit, že mít v kuchyni koberec není zrovna praktické. A tenhle náš pokus to jenom potvrdil. Snažily jsme se to vyčistit, ale vůbec to nešlo, ta skvrna pořád zářila na kilometry daleko, i když jsme vyzkoušely všechno možné. Tak jsme si řekly, že to asi přenecháme úklidové firmě, protože ten koberec i tak už nevypadal zrovna dvakrát nejlépe. Ale neměly jsme s žádnou zkušenosti, tak jsme byly odkázány na internet a projely několik diskuzí. Nakonec jsme se rozhodly pro firmu Koberce, sedačky, čištění Brno.

Byli totiž jedni z mála, kteří nepoužívají extrakční metodu čištění, na kterou všichni na internetu nadávali. A navíc měli hromadu dobrých recenzí na internetu, tak jsme si řekly, že to vyzkoušíme. Na čištění koberců používají strojovou metodu, a musíme říct, že jsme byly více než spokojené. Koberce vyčistili perfektně a neměli nejmenší problém se přizpůsobit našim časovým požadavkům, protože ani jedna jsme kvůli tomu nechtěly jít dřív z práce a obě děláme docela dlouho do odpoledne. Jejich služba čištění koberců nás zaujala natolik, že jsme se rozhodly používat ji pravidelně.

snadné čištění koberců      rychlé čištění koberců      hloubkové čištění koberců

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí taky celou řadu jiných úklidových služeb, které taky určitě využijeme. Nabízí dál i čištění podlah, mytí oken a odstraňování graffiti či plísně. Navíc jejich zaměstnanci jsou opravdu milí. Můžete se na ně spolehnout v jakémkoli ohledu, je s nimi vynikající domluva. Rádi vám zodpoví jakékoli dotazy, takže pak přesně znáte postup jejich práce a víte co dělají a jaký to má efekt. Paní na centrále byla opravdu hrozně moc hodná.  Navíc hned druhý den, co jsme jim volali, jsme měli návrh zakázky. To bylo opravdu příjemné překvapení, protože tak rychlé jednání nikdo nečekal.

Koberce jsou od nich opravdu krásně čisté. A navíc nabízejí i řadu dalších služeb, takže pokud potřebujete i něco jiného, jako například čištění podlah, nebo mytí oken, také doporučuji se obrátit na ně. Jistě budou vynikající všechny jejich služby. Služby navíc nabízí po celé České republice, takže se nemusíte bát, že pokud jste z vesnice, že by za vámi nepřijeli. Služby nabízí i nejen domácnostem, ale i podnikům, zkrátka komukoli, kdo je potřebují. Nejsou ani drazí, dle mého názoru je jejich služba dostupná pro všechny, kdo ji potřebuje. Koberce, sedačky, čištění Brno

dezinfekční čištění koberců      strojové čištění koberců      cena čištění koberců

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top