Čištění a úklid

Když koberec nemůže do čistírny, Čištění koberců Praha 10 může za vámi

Čištění koberců Praha 10

V průběhu jednoho týdne se nám povedlo udělat na koberci v obýváku několik příšerných skvrn, které nešly ničím odstranit. Na jednu stranu byla smůla, že těch skvrn bylo tolik. Koberec tak vypadal příšerně, skvrny se nedaly zamaskovat přemístěním křesla a podobně, protože jich bylo až příliš. Na druhou stranu bylo dobře, že se to stalo téměř najednou, protože jsme měli možnost nechat vyčistit vše naráz.

Hloubkové čištěníČištění skvrnČištění pohovek

Firma, která přijede vyčistit váš koberec až k vám domů? Nic není nemožné!

Bohužel jsme si dlouho nevěděli rady, co s ním. Koberec je veliký a těžký, je jím pokryta celá místnost a stojí na něm veškerý nábytek, což vylučovalo nebo minimálně ztěžovalo možnost odvést ho do čistírny. Potom jsme se ale dozvěděli o možnosti pozvat si firmu, která čistí koberce, přímo domů a nechat je to provést na místě. Když jsme nějakou takovou hledali, zjistili jsme, že jich vážně není málo.

Důvěryhodná firma s příjemným vystupováním? A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čištění koberců Praha 10

Vybrali jsme si A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců Praha 10., protože na nás dělal svojí prezentací na internetu nejlepší dojem. Tato firma působila nejdůvěryhodněji a taky se nám líbila metoda jejich strojového čištění. Věřili jsme, že právě tímto čištěním by se mohlo podařit odstranit všechny skvrny z našeho koberce. Naštěstí jsme se nemýlili. Firma to opravdu dokázala.

Strojové čištěníChemické čištěníDezinfekční čištění

S firmou  A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců Praha 10 naštěstí byla úžasná domluva, takže všechno probíhalo hladce. Od objednání, přes příjezd zaměstnanců, čištění koberce až po jejich odjezd a zaplacení ceny, která odpovídala předběžné cenové kalkulaci, kterou jsme dostali hned na začátku.

Strojové čištění zvládlo zlikvidovat vše

Strojové čištění zvládlo zlikvidovat všechny nově vzniklé skvrny, a dokonce si poradilo i s některými menšími, které už na koberci byly dlouho a s jejichž vyčištěním už jsme nepočítali. Čištění dokázalo nemožné také co se týče vymytí barev. Všechny už byly dlouho zašedlé, ani jsme to nevnímali. Po vyčištění se koberec ale nádherně rozjasnil. Prostě krása. Za nás je tato firma jasná volba – Čištění koberců Praha 10!

 

Čištění koberců u vás domaÚčinné čištění skvrnČistý koberec

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top