Čištění a úklid

Čištění, mytí fasád Brno, nám pomohlo odstranit graffiti z pekařství

Brno graffiti odstraňování

Brno graffiti odstraňováníProvozujeme s manželkou malé pekařství přímo na náměstí. Jedná se o takové to klasické malebné náměstíčko, které zdobí historická podloubí. A my právě pod jedním z nich máme tu naši prodejničku. Byl to vždycky ženin sen, pořídit si něco vlastního a pracovat takto s lidmi. Předtím dělala uklízečku, takže s lidmi téměř nemluvila, protože uklízela vždycky v době, kdy tam nikdo nebyl a ve chvíli, kdy přicházeli do práce první pracovníci, manželka už měla dávno po šichtě. Takže byla taková smutná, že za celé dny ani slovo nepromluví a navíc, už taky nejsme nejmladší, ji začaly trápit záda. jak odstranit graffiti

Takže se jí opravdu těžko uklízelo, když měla se špatnými plotýnkami klečet při mytí schodů. Proto jsem jí řekl, že si splníme tento dávný sen – pořídit si vlastní pekařství. Mně moje práce taky nějak extra netěšila, bral jsem ji víceméně jen jako prostředek k získání platu a víc jsem neřešil. Jak takzvaně padla, už jsem letěl na autobus a rovnou domů. Proto mi přišla dobrá doba teď vyzkoušet změnu. A tenkrát jsme měli opravdu štěstí, že na náměstí zrovna končilo papírnictví, takže jsme si prodejnu pronajali my. A pak už šlo všechno vlastně docela jednoduše. Chvíli trvalo, než jsme se domluvili, se kterými pekárnami budeme spolupracovat, a nakonec jsme dodávky domluvili hned se třemi pekárnami zaráz.

Od dvou máme dva různé druhy chlebů …antigraffiti nátěr

Brno graffiti odstraňováníOd dvou máme dva různé druhy chlebů a takové všelijaké slané rohlíky a bagety a od třetí pak dovážíme čistě sladké pečivo. Tedy koláčky, buchty, ale i cukroví a sušenky. Do budoucna přemýšlíme, že bychom ještě od nějaké cukrárny dovážely zákusky a chlebíčky. I když s tím manželka koketuje už delší dobu, že by se do toho možná chtěla pustit sama. Že by vyráběla domácí zákusky, obložené bagety i chlebíčky a bylo by to tím pádem originálnější. Já ji v tom samozřejmě podporuju, protože konečně vidím, že ji ta práce baví a mě koneckonců taky. Mně se zase v hlavě rodil nápad na vytvoření malého sezení právě v podloubí. Místo před prodejnou je, takže by stačilo jen koupit tři, čtyři stolky a hned by se z toho stalo hezké posezení. Lidé by si mohli dát čerstvé pečivo a třeba právě ženiny zákusky a k tomu popíjet kafe.

To pak musím pořešit na úřadě, jestli bychom dostali povolení. Teď jsme však museli od těchto snů upustit a jít řešit o dost nepříjemnější záležitost. Nějaký sprejer nám postříkal fasádu kolem výlohy. Já jsem na nic nečekal a rovnou šel na internet hledat možnosti. Podle různých recenzí jsem nakonec vybral vyhlášenou úklidovou Brno graffiti odstraňování. Ti nakonec práci odvedli opravdu skvěle. Graffiti odstranili, což probíhalo tak, že místo prvně zeslabovali až do takové míry, dokud to šlo. Aby neponičili povrch fasády. A pak celé ty poškozené partie přetřeli ještě danou fasádní barvou. Jejich práci musíme opravdu pochválit. Jednak přijeli opravdu brzy, protože s námi soucítili, že graffiti na prodejně mnoho nových zákazníků nepřiláká. Jednak pak práci odvedli velmi pečlivě a precizně. A třešničkou na dortu bylo jejich milé vystupování. Takže s nimi byla opravdu radost spolupracovat.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top