Čištění podlah

Čištění namáhaných a průmyslových, litých podlah. Hydrofobní impregnace Ostrava

Mytí podlah Ostrava

Pokud…

Pokud jste rodiči a máte ke všemu malé děti, tak určitě sami víte, že je s nimi opravdu hodně práce. A v poslední době toho na mě i na manžela bylo opravdu hodně. Jsme oba dva poměrně hodně pracovně vytížení a stíhat potom domácnost a dostatečně se věnovat dětem je docela náročné. A takovou poslední kapkou bylo, když jednou o víkendu děti zlobili u oběda. Měli jsme zrovna rajskou omáčkou a náš syn překlopil talíř s omáčkou na zem. Snažila jsem se to vyčistit, ale v těch malinkých rýhách podlahy to bylo pořád vidět, protože ji máme bílou. Když jsme podlahu pořizovali, tak jsme si mysleli, že s ní nebude skoro žádná práce, ale nebylo tomu tak. A podlaha celkově už nebyla v nejlepším stavu. Tak jsme si řekli, že si ji necháme vyčistit od nějaké úklidové firmy.  A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu Mytí podlah Ostrava, protože měla opravdu ty nejlepší recenze.

 

Samá kladná…

Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají. Je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

 

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Zkrátka s jeho pomocí můžete zrenovovat prakticky jakýkoli typ podlahy. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. A my tak s manželem máme mnohem práce a náš volný čas nemusíme tolik věnovat úklidu. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální, a to je pro mě taky velice důležité, protože špatně se pracuje s lidmi, kteří jsou velmi nepříjemní, i když odvádí dobrou práci.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top