Čištění podlah

Na čištění podlah doporučuje strojovou metodu. Mytí a hydrofobní impregnace Praha.

Brno čištění podlah

Naše dcera velice ráda maluje a má na to opravdu talent, tak jsme jí jednu místnost v domě vyhradili pouze na malování – sloužila jako její menší ateliér.

Ale po čase tam…

Ale po čase tam podlaha byla opravdu ve špatném stavu, hodně zaplácaná od barev, tak to chtělo ji pořádně vyčistit. Ale když jsem jak vyčistit podlahuse o to snažila, tak to vážně nešlo. Drhla jsem to vším možným, ale všechno bylo bez výsledku.  Bylo jasný, že na to potřebuju profesionály z úklidové firmy, protože s tím sama nic nezmůžu. Ale jelikož jsem žádnou neznala, bylo žádoucí poradit se na internetu. Takže jsem si udělala kafe, sedla k počítači a hledala a hledala. Nemusela jsem hledat moc dlouho, hned jsem narazila na úklidovou firmu Brno čištění podlah a už se soustředila jen na jejich webové stránky, protože měli na internetu samé dobré ohlasy.

Jejich stránky…

Jejich stránky se mi taky líbily, vypadalo to opravdu odborně, takže jsem naznala, že budou vědět, co s tím. Tak jsem jim zavolala a domluvila se s nimi na termínu a všech ostatních věcech a už jen čekala na den čištění.  K žádným nedorozuměním a přesouvání termínů nedošlo a v domluvený čištění dřevěných podlahden přijeli přesně na čas a pustili se do čištění. A když skončili, byla jsem vážně nadšená. Podlaha byla krásně vyčištěná jako nová a já jsem tak neskutečně ráda, že jsem se na A SERVIS obrátila.

Všechny možné barvy…

Všechny možné barvy z podlahy zmizely, a že jich tam bylo požehnaně. Parkety byly krásně lesklé a vypadaly jako novčištění betonových podlahé a jejich čištění bylo velice šetrné, takže parkety rozhodně nebyly od čištění poškrábané, nebo něco takového. Za jejich celkový přístup a dobře odvedenou práci jim jsem opravdu vděčná. Proto jsem se rozhodla napsat tento článek, protože sama jsem nevěděla, na koho se obrátit, také doufám, že takto někomu pomůžu. Zaměstnanci z této firmy jsou opravdu velice schopní a milí, takže nemám žádný důvod, abych je nedoporučila.

Jejich další výhodou…

Jejich další výhodou je, že nabízí i spoustu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a dále, takže pokud buducena čištění podlah například potřebovat vyčistit koberce, nebudu muset zbytečně vyhledávat někoho dalšího, protože A SERVIS LIPKA je pro nás zárukou kvality ve všech směrech a navíc to má člověk všechno hezky na jednom místě. Takže je ušetřen dalšího zbytečného vyhledávání, protože A SERVIS nabízí vše, co je třeba. A navíc i chování zaměstnanců je profesionální. Tato firma nabízí tu největší možnou kvalitu, jaká je podle mého názoru v dnešní době možná a dostupná. Už se na nikoho jiného obracet nebudeme. A určitě vyzkoušíme i jejich další služby, protože umývání oken taky není moje parketa a rovněž jej nabízí. A za skvělé ceny.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top