Čištění a úklid

Čištění podlahy od odborníků. Umývání podlah

umývání podlah

Pracuji v hobby marketu jako správce, takže mám na starosti provoz celého obchodu a tak podobně. A protože jsme opravdu velká prodejna, je někdy složitější se starat o úklid. Samozřejmě máme úklidový tým, který se každý den o vše stará, ale zřejmě neměl dostatečné prostředky na to, aby vše bylo opravdu v nejlepším pořádku. A šlo hlavně o umývání podlah. I přes pravidelné vytírání se začaly zdát být špinavé a takové zanešené. Koneckonců jednou za čas je třeba ji vyčistit opravdu důkladně a ne ji jen vytírat. Ale na nějaké vlastní speciální technologie na čištění podlah skutečně v naší prodejně opravdu nemáme. A tak jsme se s vedoucím domluvili, že nejlepším řešením bude, když se obrátíme na nějakou úklidovou firmu. A on s tím souhlasil, protože se mu taky nelíbilo, jak to teď u nás vypadalo.

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Takže jsme začali hledat…umývání podlah

Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala. A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu a kalkulaci a ostatních náležitostech. Domluva s nimi byla skutečně bezproblémová. A byli jsme s nimi moc spokojení. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, tak se potom vše odsávalo – šmouhy a ostatní nečistoty vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. umývání podlah

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Tento stroj je skutečně skvělý…

Tento stroj je skutečně skvělý a podlahu vyčistit opravdu perfektně. Bylo vidět, že podlaha je vyčištěná do hloubky a ne jen na povrchu. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm dále využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku.

Cena byla sice o něco vyšší, ale rozhodně to není něco, co bychom nebyli ochotní obětovat. Jejich servis za to stojí. Takže všem, kteří poptávají službu čištění podlah, všem moc doporučuji tuto úklidovou firmu. A nabízí i řadu dalších služeb, takže pokud budeme potřebovat něco dalšího, určitě se znovu obrátíme na ně. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

schopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako nová

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top