Čištění a úklid

Strojové čištění si poradí s jakoukoli podlahou

čištění dlažby

Spolu s kolegyněmi se staráme o úklid na jedné univerzitě a v poslední době se množily stížnosti na čištění dlažby v určitých učebnách. Je pravda, že některé vypadaly hůře než jiné, jenže my samy jsme nevěděly, jak je to možné. Protože se o úklid staralo úplně stejně. Tak jsme řekly, že pokud chtějí, aby podlahy byly opravdu čisté. Tak už je na to potřeba nějaká úklidová firma, která má lepší vybavení, než máme my.

Vedení s tím souhlasilo a my dostaly za úkol to zařídit. A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu. Protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovaly a domluvily se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná.

Podlahu…

Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem. Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří odvádí jen tu nejlepší práci. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok.

Příště…

Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojené a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného. Protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální, takže není skutečně nic, co bychom mohly této firmě vytknout. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší, ale za to odvádějí skutečně vynikající práci.

Navíc to jejich vybavení také nemohlo být nejlevnější. Takže se není moc čemu divit, protože když člověk zaplatí za opravdu kvalitní vybavení a celkově tu službu, takže člověk nemůže očekávat, že to bude stát pár korun. A jejich služby nerealizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o. 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top