Čištění a úklid

Čištění výloh Praha zvládne dokonale vyčistit výlohy od nečistot a starých reklam

vyleštiť okná je hračka

Naš filiálka čistící divize Praha 9, okna mytí , se specializuje na několik druhů úklidů. Zaměřujeme se na odstraňování graffiti téměř ze všech povrchů. K tomu se specializujeme i na aplikaci antigraffitového nátěru. Likvidujeme plísně a čistíme koberce, čalounění a podlahy. Kromě toho jsme jedničkou ve svém oboru, i co se týče mytí oken a čištění výloh. Naši zaměstnanci jsou proškolení profesionálové. Specializují se i na práci ve výškách.

Své zákazníky jsme si získali nejen u nás, ale i u našich sousedů v Německu, Rakousku a Slovensku. Za dobu naší profesní kariéry jsme si vybudovali pevné postavení na trhu. Kromě toho i širokou základnu zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Nedávno se na nás obrátila majitelka obchodu. Zavolala nám a sdělila nám, že potřebuje vyčistit svou výlohu od reklamy.

S příchodem…

S příchodem jara totiž chce reklamu novou. V novém, neotřelém, jarním stylu. Nejdříve se snažila nálepek zbavit sama. Ale protože reklama měla docela velké rozměry po chvíli to vzdala. A rozhodla se obrátit na profesionály. My, kromě toho, že čistíme okna a výlohy od špíny a nečistot dokážeme také zbavit výlohu nechtěných plakátů nebo nálepek. Tyto věci je potřeba ze skleněných ploch odstranit šetrně.

K tomu používáme korundové žiletky, které mají 10 cm dlouhou plochu. A tak rozložíme sílu na odstranění lepidel. Těmito žiletkami odstraňujeme také folie, bannery, ilegální reklamu či akční polepy. Navíc s nimi můžeme odstranit i zbytky tmelů a silikonů. Které vznikly po stavebních úpravách nebo po rekonstrukcích. Protože jsme tým kvalifikovaných profesionálů zaručujeme šetrnost při zacházení s žiletkami. Našim pracovníkům se nemůže stát, že by poškodili nebo poškrábali váš majetek.

Což…

Což se může lehce stát, když se práce provádí neodborně. Často se na první pohled může zdát, že je povrch neporušený. Ale škrábance se objeví například při slunečním záření. Poté nezbývá, než sklo vyměnit. Při neodborné manipulaci může dojít ke větším ztrátám na majetku, než užitku. Postupujeme tak, že nejdříve strhneme to, co se dá. Poté vše jemně odstraníme žiletkou.

Při mytí oken naši zaměstnanci využívají metodu, kterou jsme sami vynalezli a dovedli k dokonalosti. Jedná se o metodu takzvaného suchého leštění. Kdy se pro leštění nepoužívají žádná chemická leštidla. Ale pouze stoprocentní bavlněná plena. Nejdříve je nutné zbavit nečistot a špíny rámy oken a výloh. Nesmí se zapomenout ani na parapety a kličky. Následuje důkladné omytí skleněných tabulí.

Ty…

Ty je potřeba důkladně omýt čistým rozmývákem se saponátem. A poté odstranit nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Naši zaměstnanci poté nechají skleněnou plochu důkladně proschnout. Až je sklo suché a čisté následuje leštění bavlněnou plenou. Leštidla nepoužíváme, protože na chemikálii se váže pyl a různé nečistoty. Ty jdou po nějakém čase jdou vidět.

Projeví se jako nevzhledné tahy a šmouhy, kterými bylo čištění prováděno. Toto čištění je tedy finančně výhodné hned ze dvou důvodů. Naše cena je nižší, než u konkurence. To proto, že nepoužíváme drahá leštidla. Druhým důvodem je, že nás není třeba volat tak často. Protože výsledek naší snahy je trvalejší. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top