Čištění fasád

Čištění zaplísněné fasády koncertní haly

Čištění fasád od plísní

Před…

Před několika dny jsme došli k závěru, že fasáda naší koncertní haly už opravdu potřebuje zrenovovat. Byla vážně špinavá a co je nejhorší, ještě se na ní udělala i plíseň. A něco takového by na koncertní hale přece být nemělo, na tom se bez větších debat všichni shodneme. Jenže náš úklidovým personál na tu záležitost bohužel nestačil. A já spolu ještě s jedním kolegou jsme dostali za úkol se o to postarat. Respektive na to někoho najít nebo zjistit, jak by se o to dalo postarat. Ale neměli jsme s nikým žádnou zkušenost. Tak jsme se ptali známých, ostatních v rodině a hledali i na internetu a dohromady jsme nashromáždili docela dost informací. Díky bohu za internet, skutečně. A o ty informace bych se ráda podělila.

 

Na všech…

Na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. No, jak se říká, každá mince má dvě strany. Naštěstí jsme na internetu našli i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o Čištění fasád od plísní. Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do týdne, takže jsme na to nemuseli čekat hrozně dlouho. Pak přijeli k nám a pustil se do práce.

 

Zaměstnanci…

Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. A proto jsme si ho nechali dát i dovnitř, abychom měli jistotu, že to do budoucnu nebudeme muset řešit. Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu. A díky nátěru LSG máme jistotu, že vše bude v pořádku. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A musím doporučit firmu celkově, protože odvedli skvělou práci a i zaměstnanci byli moc milí. I ceny nám přišly v pořádku. Je pravda, že jsou sice o něco vyšší, ale když přihlédneme ke kvalitě, jakou firma nabízí, tak ta cena je naprosto v pořádku. Člověk si za kvalitu holt musí někdy připlatit. A i zaměstnanci jsou velmi milí, spolupráce s nimi byla bezproblémová. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top