Čištění a úklid

Strojové čištění si poradí i s velmi znečištěnou podlahou. Voskování linolea, impregnace průmyslových podlah Praha

Mytí podlah Praha

čištění spárPokud hledáte někoho na čištění podlah, vřele vám doporučuji úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o..  Nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. Nazývá se to průmyslový polymer. Pracuji na benzince a podlaha u nás už nebyla v nejlepším stavu. A bylo potřeba se o to postarat. Pro spoustu lidí jsme po cestě jedinou možností si nejenom natankovat, ale také si odskočit na toaletu nebo si koupit jídlo, a tak benzinka nemůže vypadat jako místo, kterého by se člověk štítil. Takže bylo potřeba se o to postarat. Tak jsme si řekla, že na to nechám najmout úklidovou firmu. A nejvíce se mi líbila právě firma A SERVIS, protože na internetu měla nejlepší hodnocení.

špinavé spary mezi dlažbouDomluvili jsme…

Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A z jejich práce jsme opravdu moc nadšení. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc.

čista podlaha, cenaDomluva je opravdu…

Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. musím varovat před cenou jejich podlahy jako novéslužeb. Je o něco vyšší než u jiných druhů čištění. Ale nikdy nedosáhnete lepšího vyčištění podlahy, než že využijete strojové čištění. A navíc, ta technologie je opravdu drahá a používají drahou kosmetiku, tak člověk nemůže očekávat, že to bude úplně levné. A z hlediska poměru cena výkon mi to nepřijde přehnané. Z mého pohledu je to rozhodně něco, do čeho se vyplatí investovat. Firma Mytí podlah Praha navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, jako je například čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti, takže jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy. A realizují je nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že má firma skutečně široké pole působnosti. Proto je všem vřele doporučuji. Jsem si jistá, že využití jejich služeb nebudete litovat.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top