Čištění podlah

Precízne hĺbkové čistenie podlahy ponúka „Strojové čistenie – upratovanie Bratislava“, Impregnácia, strojové čistenie, umývanie, podláh

impregnácia podláh

Podlaha našej školskej jedálne už dlhšiu dobu vyzerala katastrofálne. Čiastočne bola na vine nedbalá práca upratovačky, ktorá mala tieto priestory na starosti. Čiastočne za to mohla aj nedisciplinovanosť žiakov, ktorí si skracovali cestu do jedálne cestou cez dvor, hoci nemali vychádzanie z budovy povolené. Nanosili tak do jedálne veľa nečistôt z vonku. K tomu sa ešte pridali občasné príhody, keď sa jedlo rozlialo na zem. Zlý stav podlahy je potom pochopiteľný. – Strojové čistenie podláh

Z hygienických dôvodov sme sa s tým však nemohli uspokojiť. Aj cez to, že sme upratovanie tejto miestnosti pridelili inej pracovníčke a zaistili, aby žiaci prechádzali do jedálne budovou, nebola podlaha v o moc lepšom stave.

Nečistoty už boli…

Nečistoty už boli v podlahe natoľko usadené, že sa ich nedarilo obvyklým spôsobom umývania podlahy odstrániť. Vďaka dobrovoľným príspevkom rodičov pre školu sme mali dostatok financií, aby sme mohli zabezpečiť hĺbkové čistenie podlahy strojovo. O pomoc sme požiadali A SERVIS LIPKA, s.r.o., Strojové čistenie podláh, firmu, ktorá sa so značnými úspechmi zaoberá už niekoľko rokov upratovacími prácami a s čistením podláh má veľa skúseností.

Pracovníci na čistenie podláh u nás v škole určenia dorazili do školy podľa dohody, nemuseli sme na nich čakať. Dochvíľnosť si veľmi cením, preto mi boli títo pracovníci sympatickí hneď od prvej chvíle. Po chvíli preukázali, že k ich ďalším kvalitám patrí aj svedomitosť a kvalitne odvádzaná práca.

S pomocou kotúčových strojov a čistiaceho prostriedku čistili podlahy naozaj podrobne, nevynechali žiadne miesta, podlaha sa vďaka ich precíznej práci leskla čistotou. Nezostali v nej žiadne usadené nečistoty, zašliapaná špina, nič. A SERVIS predviedol úžasný výkon, nikto neveril, že je možné podlahu vyčistiť s takým úspechom.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top