Čištění a úklid

S čištěním koberců je nejlepší se spoléhat na kotoučovou strojovou metodu

Praha 10, čištění koberců

jak odstranit skvrny z koberceUž dlouho jsem měla chuť na palačinky s nutellou, tak jsem si jedno ráno přivstala a usmažila si je ke snídani. Pustila jsem si v obýváku oblíbený film a začala si na nich pochutnávat. Bohužel, jedna palačinka, kterou jsem si zrovna natírala, skončila na koberci. A bohužel tou stranou, na které byla nutella. Moje kočka má totiž moc ráda palačinky a vyskočila prudce na opěradlo pohovky za mou hlavu, pravděpodobně v naději, že doufala, že nějakou dostane.

 

strojové čištění koberců

A já se hrozně lekla a tak svůj talíř i s palačinkou shodila na zem.  Snažily jsme se to se sestrou vyčistit, ale moc se nám to nedařilo, hlavně jsme se bály, abychom čištěním koberec nijak neponičily. Takže bylo potřeba najít jiné řešení – najmout si nějakou úklidovou firmu, které by se to povedlo vyčistit, aby náš koberec byl opět jako nový. Ale žádná jsme neměly s žádnou zkušenosti, tak jsme si každá sedla k internetu a hledaly nějakou firmu, která by se o to postarala. A nakonec jsme sy nezávisle na sobě shodly na úklidové firmě Praha 10, čištění koberců. Měla totiž nejlepší reference, všichni na nich na internetu psali opravdu pozitivně a byli všichni zkrátka spokojení.

 

 

Tak jsme si řekly, že do toho půjdeme…

 

strojové čištění potahů

Tak jsme si řekly, že do toho půjdeme, i když byli o něco dražší, protože jsme chtěly mít jistotu, že to dobře dopadne. A hlavně jelikož jsme se na to skládaly, tak to bylo ve výsledku v pohodě i finančně. Zavolaly jsme jim a domluvily jsme si s nimi co nejbližší termín, aby tam ten flek byl co nejkratší dobu, protože jsme s bály, aby se ta skvrna do koberce příliš nezažrala. Naštěstí se jim to povedlo vyčistit a koberec dokonce vypadal líp jak předtím. A SERVIS LIPKA, s.r.o. čištění koberců využívá speciální kartáčovou metodu, která z koberců vytáhne veškeré nečistoty. A jejich chemikálie krásně provoněly celý byt. Koberec byl krásný a vypadal opět jako nový.dezinfekční čištění koberců

 

Tuto firmu můžeme všem tedy jedině doporučit. Protože zaměstnanci byli velice milí a ochotní a byli i velmi opatrní ke všem věcem v bytě. Služby nabízí za cenu, která je ještě relativně dostupná. Nesetkaly jsme se s žádným hrubým jednáním ani nedorozuměními, takže nás nenapadá nic, co bychom jim mohly vyknout. Jsme vděčné, že jsme narazily právě na tuto úklidovou společnost. Protože firem je dneska na trhu spousta a o to je těžší vybrat takovou, se kterou bude člověk opravdu spokojený. Ale s touto určitě budete. Své služby nabízí po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že firma má široké pole působnosti. A je skutečně kvalitní, když se dokázala uplatnit i na mezinárodním trhu.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top