Čištění a úklid

Jak čistit graffiti a jak čistit spreje ze zdi domů a fasád. Profesionální anti graffiti systém Brno

Čištění graffiti Brno

Na internetu najdete spoustu firem, které nabízejí službu odstraňování graffiti. Jenže ne všechny už poskytují komplexní služby, mezi něž patří i to, že pokud graffiti nejde úplně bez problémů dolů, protože předtím nebyly ošetřeny antigraffitovým nátěrem, tak už fasádu nepřemalují a podobně. Přesně tuto špatnou zkušenost jsme měli i my. Nám se totiž objevilo graffiti na fasádě našeho útulku.

A tak jsme hned kontaktovali nějakou firmu, aby se o to postarala. A výsledek? Už nikdy nezavolám nikomu, aniž bych si ověřila jeho reference. Firma svou práci pořádně odbyla. Řekli mi, že s tím nic víc nejde dělat a tak celá situace skončila. A abychom to už nemusely řešit znovu, chtěly jsme najít někoho opravdu spolehlivého. Takže jsme podnikli poměrně pečlivý internetový výzkum na diskusních fórech Čištění graffiti Brno.

Podle…

Podle recenzí jsme našli úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. která se zabývá i právě odstraňováním graffiti a nabízela vše, co bylo potřeba. Psali, že nejenom nabízí odstraňování graffiti, ale i případné přemalování, pokud by nějaký světlý stín barvy zůstal, ale vždy podle všeho graffiti odstraní do té míry, aby barevný flek případným přetřením nebyl vidět. A k tomu nabízeli i antigraffitový nátěr.

Zavolali jsme jim a domluvili se s nimi termínu, kdy k nám přijedou zničenou zeď dát do pořádku. Nejprve graffiti odstranili, kdy zůstal opravdu světlý stín, který následně přetřeli barvou, kterou si nechali předem namíchat. Poté nanesli antigraffitovou ochranu, zkráceně AGO. Jedná se o nanotechnologii, která zabrání vsáknutí spreje do podkladu a následné odstranění graffiti je snadnější a daří se bez pozůstatků obrysů a stínů.

S jejich…

S jejich prací jsme byli skutečně moc spokojení, a proto můžeme A SERVIS jedině všem doporučit, protože pokud se na ně obrátíte, máte záruku, že vše přenecháváte skutečným specialistům, kteří svou práci dotáhnout do úplného konce, dokud nebudete zcela spokojení.  Vedoucí byla také spokojená, což bylo hlavní, protože na ni jen tak něco dojem neudělá.

Zaměstnanci jsou navíc velice milý a byla to radost s nimi spolupracovat, nerada pracuji s nerudnými lidmi, i když odvádějí dobrou práci. Zvlášť třeba, pokud se to týká i práce ve vaší domácnosti, protože mít doma nepříjemné pracovníky je velice nepohodlné, protože pak nevíte, co od takových lidí můžete čekat.

Ale toho se v této firmě opravdu nemusíte obávat. A nabízí celou řadu dalších služeb, jako je kupříkladu čištění koberců a podlah a mytí oken a odstraňování plísní. A jsem si jistá, že i tyto služby budou stejně kvalitní jako jejich odstraňování graffiti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top