Čištění fasád

Děti už se učí odmala své role

jak se zbavit plísní

Když jsme nedávno přemýšleli, co budeme dělat, dělalo nám to poměrně obtíže. S mým partnerem jsme oba čerstvě dostudovali. Ale nechtělo se nám nastupovat klasicky do nějakého korporátu, kde si možná něco vyděláme a tím že to hasne. Chtěli jsme mít hezké vztahy se zaměstnavatelem a zaměstnanci. Jenže to se v korporátních obřích společnostech zkrátka neděje. Každý si na něco hraje, ale je to vše přetvářka a faleš. A to je něco, co se nám vždy příčilo. Řekli jsme si, že by bylo záhodno mít v práci pohodu, to pro nás bylo jednou z priorit. A taky se nám líbilo vzdělávat děti už od mala. Tak jsme si řekli, proč si třeba nepořídit hračkářství. Volné prostory jsme měli, takže jsme do toho šli. Dnes už takto fungujeme několik let. Za tu dobu už jsme si vybudovali stabilní klientelu. jak se zbavit plísní

co dělat s plísněmi                                       boj s vlhkostí

Také i náš byznys…

Také i náš byznys je ale třeba jednou za čas opečovávat. Třeba nedávno jsme se shodli, že už by to vážně chtělo novou fasádu. No tak jsme se ji jali udělat. Kontaktovali jsme společnost, kterou jsme našli vlastními silami na internetu na téma jak se zbavit plísní. Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. je jedinečná v tom, že fasády čistí speciální technikou. U té techniky používají pěnu, která se na fasádě dlouho udrží a ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Na fasádě jsme také měli starý vodní kámen a další nečistoty. Ty z fasády pracovníci také odstranili. Teď už ale k samotným následujícím postupům čištění. Mají na to velice promyšlený systém.

cena odstraňování plísní                                    levné odstraňování plísní

V první etapě provedli…

V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Pokud si přejete, můžete mít i novou fasádní výmalbu po tomto kroku. Následuje druhá etapa, kde pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu 24 hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem LSG. Tento nátěr je dokonce technologií 21. století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let. Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky.

Pokud tedy budete nespokojeni, neváhejte se jim ozvat. Působili opravdu velice mile, takže by s tím neměl být problém. Pracovníci nám také podrobně vysvětlili, že nátěr funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Tento nátěr by měl tedy vydržet několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě nějak fungovat. Společnost fasádu vyčistila skvěle a my jí moc děkujeme a rozhodně ji doporučujeme dál!

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top