Nezaradené

Dezinfekční čištění zateplených fasád od špíny a zelené řasy a černé plísně. Proti plísňové nátěry

Čištění fasád

Pracuji…

Pracuji v hospodě a nutně jsme potřebovali nějakou pomoc s čištěním fasády. Byla totiž už opravdu špinavá a co byl už asi největší problém, tak sice že na některých místech byla i plíseň. A vypadalo to opravdu špatně, něco takového na gastronomickém podniku samozřejmě nemá co dělat. A taky jsme se báli, že by se mohla více rozlézt po zdi, a to už by se to pak teprve špatně odstraňovalo. Takže jsme se snažili to vyčistit, ale prostě nám to nešlo. Nakoupili jsme na to sice čisticí prostředky určené k odstraňování plísní. Ale to byla naprosto zbytečná investice. Takže bylo potřeba vymyslet trochu radikálnější řešení než na to jen nadávat a plácat neúčinné prostředky. Holt jsme se museli smířit s tím, že my se o to opravdu nepostaráme. Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala. Protože už se nikdo z nás na tu plíseň nechtěl koukat. Bylo prostě potřeba, aby ta fasáda byla zase čistá.

 

Chtěli jsme…

Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že to dobře dopadne, tak jsme pročetli několik recenzí na internetu. A našli jsme tam firmu Čištění fasád, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže, ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy, takže jsme se rozhodli do toho investovat. A vyplatilo se. Protože díky jejich práci je plíseň konečně pryč. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. A dali jsme se s nimi do řeči a dozvěděli jsme se od nich, že plíseň vzniká opravdu snadno. A to platí nejen pro venkovní stěny domu, ale i pro interiér. Proto je nejlepší si opatřit nátěr LSG, protože potom má člověk jistotu jako jistotu. Ale pokud chcete mít jistotu, že vaše fasáda bude bez veškerých nečistot. Tato firma je vážně skvělá a realizuje své služby nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top