Čištění a úklid

Díky zakonzervované podlaze voskem vytvoříte na podlaze protiskluz

Břeclav podlahy mytí

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké. Protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ.

Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí Břeclav podlahy mytí.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. My jsme potřebovali vyčistit podlahu na naší soukromé oční klinice. Přece jenom když se jedná o soukromou kliniku, tak je potřeba, abychom našim pacientům nabízeli kvalitu a luxus v každém ohledu, a to už v momentě, kdy vejdou do budovy.

Proto…

Proto jsme si od této firmy nechali dát i vosk, o kterém bych se chtěla více rozepsat. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Navíc…

Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Byli jsme s nimi moc spokojeni, rozhodně bychom neměnili. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Domluva s nimi je perfektní, k žádnému přesouvání termínů a k jiným nepříjemnost vůbec nedošlo. Nemáme jim co vytknout. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

A nabízí i čištění koberců, mytí oken a odstraňování plísní a graffiti. Já se na ně začala obracet i s čištěním podlah a čištění ve své vlastní domácnosti. Trávím v centru hodně času, takže už mi doma nezbývá tolik času na úklid a podobně, takže si takto od nich ráda nechám vypomoci. Stejně bych nedokázala dosáhnout takových výsledků jako oni, ani kdybych se opravdu hodně snažila.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top