Čištění podlah

Díky strojovému čištění bude i vaše fasáda pět jako nová

lité stěrky čištění

Chtěla bych napsat pár slov o firmě, kterou jsem objevila přes internet, když jsem četla všechna možná fóra a diskuze. Tato úklidová společnost provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové její hloubkové čištění. A věřte mi, je lepší využít toto, než se do toho pouštět vlastními silami. My například měli problémy s podlahami na našem gymnáziu.  Byli už opravdu špinavé a my jsme se o to nedokázali postarat. Proto museli přijít na řadu odborníci. A protože jsem nechtěla, aby to byly vyhozené peníze, poměrně dopodrobna jsem pročítals všechna možná fóra a diskuze a všichni tak vychvalovali a dávali doporučení právě na firmu. Kontaktovala jsem proto lidi a popsala jim, co přesně požaduji, a poté se s nimi domluvila i na dalších náležitostech. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma odvádí perfektní práci.


Přišli…

 

Přišli v daném termínu a k věcem, které se v sále vyskytovaly, byli velmi opatrní. Spolupracovat s nimi byla skutečně radost. Parkety vydrhli a vykartáčovali. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje.

Sami…

Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Byla jsem z jejich práce opravdu nadšená. Podlaha byla nádherná – tak bychom ji my nikdy rozhodně vyčistit nedokázali. Je vidět, že pokud chcete mít skutečně profesionální výsledek, musíte se také na profesionála obrátit, takové ty babské rady z internetu jsou k ničemu. Po jejich skvěle odvedené práci bych chtěla lité stěrky čištění všem doporučit tuto službu a celkově tuto firmu. My s nimi budeme pracovat i v budoucnu. A firma své služby realizuje nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top