Čištění a úklid

Díky zakonzervované podlaze ji budete mít déle čistou

 jak čistit podlahu

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale jak čistit podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ. A to všechno říkám ze své vlastní zkušenosti, protože jsem se o podlahu snažila opravdu pečovat, ale pokud po ní denně chodí několik lidí. Tak to chce opravdu pořádnou péči, kterou jsem já sama už zajistit nedokázala. Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí. A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit.


Podlaha…

Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. My jsme potřebovali vyčistit podlahu v naší zdravé výživě, kde podlaha už na tom byla opravdu špatně. A odvedli skvělou práci a nechala jsem si od ni podlahu i zavoskovat. A věřte mi, opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností.


Tento…

Tento polymer má řadu výhod, například. Na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A nabízí i čištění koberců, mytí oken a odstraňování plísní a graffiti. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top