Čištění a úklid

Tohle vám dobrou reklamu opravdu neudělá

Plísně na fasádě Plzeň

S těmi těžšími úklidovými záležitostmi se vždy vyplatí obrátit se na specialisty. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy. A pokud se jedná o čištění fasád, tak by to mělo být spíše zásadou než doporučením. Protože vyčistit fasádu je něco opravdu těžkého a není rozumné se do toho pouště, pokud skutečně opravdu nevíte jak na to. Což většina z nás opravdu neví. My měli problémy s fasádou naší bagetárny. Byla totiž nejenom špinavá, ale byla na ní dokonce i plíseň.

A samozřejmě jsme to tak nechtěli dělat, protože taková fasáda vám dobrou reklamu neudělá. A tak jsme si o tom začali něco více zjišťovat. A víte co? Ono stačí opravdu málo, aby se vám plíseň udělala. Dnes se prakticky na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. A nám se plíseň udělala na fasádě našeho obchodu s obleky.

Před…

Před pár lety se obchod zateplovat a je vidět, že to sebou přineslo i své stinné stránky. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky.

Touto…

Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech.

Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. A skvělé je, že Plísně na fasádě Plzeň nabízí i celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. Takže je vidět, že toho zastanou opravdu hodně. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top