Čištění a úklid

I s domem téměř na spadnutí si dokáží poradit

Nanoimpregnace podlah

V tomto článku bychom chtěli rozbořit mýtus ohledně toho, že s podlahami není žádná práce. Ano, je s nimi menší práce než s koberci, ale to neznamená, že se o ně člověk nemusí starat, a že pouhé vytírání podlahy je dostačující. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání. Takže pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, tak vám to nepřinese takové výsledky, jaké byste asi chtěli.

Je na to potřeba skutečně odborné a kvalitní technologie a zkušenosti pracovníků, abyste dosáhli opravdu krásně čisté podlahy a nijak ji nepoškodili. A proto v naší firmě čistíme podlah pomocí strojového čištění. Naposledy jsme čistili podlahy v jedné domácnosti, kde jim podlahy už připadali prostě znečistěné, tak se rozhodli využít našich služeb.

A tak…

A tak jsme se o vše postarali. Na čištění jsme použili zásaditou chemii, která je šetrná. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu. Což je právě chemie zásaditá. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete. Po čištění podlah je vždy dobré Nanoimpregnace podlah, zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy.

Proto…

Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná. Ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí.

Takže nejenom že zajistí dlouhodobější krásný vzhled vašich podlah, ale napomáhá i vašemu bezpečí. K našim službám nepatří jen čištění podlah, ale i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A realizujeme je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše webové stránky či nás neváhejte kontaktovat. Jsme zde pro vás. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top