Čištení koberců

Existují i metody, které si dokážou na koberci poradit třeba i s čokoládovým shakem

jak se zbavit skvrny

moderná metóda čistenie kobercovVždycky jsem chtěla mít vlastní kavárnu, takže když jsme s kamarádkou měly už dostatečný kapitál, tak jsme si jednuCena za čištění koberců

menší otevřely. Obě jsme se proto hrozně nadchly, protože je to vážně skvělé, když jste vlastním pánem a nikdo vás nesekýruje za každou pitomost. Bohužel jsme obě dvě s tím měly špatné zkušenosti, protože jsme každá v kavárně pracovala. A když máte prostě hrozného šéfa, který by vás sedřel, protože nějak zapomíná na to, že i servírka je prostě jenom člověk a ne stroj na získávání jeho peněz, tak se vám prostě nemůže pracovat dobře – čištění koberců Praha 10.

 

Nejhorší je, když jsou v podniku kamery a on si pak ještě může kontrolovat, jestli jste si náhodou neudělali malou přestávku, i když jste zrovna neměli co na práci. Jo, ze zákona záznamy kamer nesmí sloužit ke kontrole zaměstnanců, ale upřímně? Kdo to dodržuje? Uděláte kvůli tomu zaměstnanci peklo, roznese to, že jsme problémový zaměstnanec a už si vás k sobě nikdo nevezme. Alespoň jsme díky tomu obě získaly dobrou praxi, takže když jsme si otevřely vlastní, věděly jsme co a jak. Jen jednu věc jsme při zařizování kavárny zrovna nedomyslely. Chtěly jsme mít hezký design a k tomu se nám hodily koberce. Pořídily jsme si je, ale netrvalo to dlouho, abychom si uvědomily, že to nebyl nejlepší nápad, protože jsou prostě nároční na údržbu.

 

 

Naozaj čistý koberec? Poradíme vám, ako na to!Prvně se nám dařilo koberce čistit…

 

Prvně se nám dařilo koberce čistit, ale jednou jsme už neuspěly, a sice když jedno dítě vylilo čojak odstranit inkoust z kobercekoládový shake. Drhly jsme to vším možným, ale bylo nám to k ničemu, protože tam pořád zůstal hodně viditelný

flek. Nakonec jsme se rozhodly, že si na to necháme najmout úklidovou firmu, protože ten flek tam nemohl zůstat. Projely jsme internet a vybraly si A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha 10, protože byli jedni z mála, kteří byli ochotní přijít až po naší otevírací době. A měli zároveň i dobré reference. Kontaktovaly jsme jejich zaměstnance a domluvily se s nimi na termínu, kalkulaci a všech ostatních věcech. A hned druhý den nám poslali finanční návrh. Cena sice byla docela vysoká, ale řekly jsme si, že to do toho investujeme, protože měly opravdu dobré recenze.  A jsme rády, že jsme se pro ně rozhodly, protože naše koberce po jejich práci byly jako nové.

 

Po čokoládovém shaku na koberci nezbyla ani památka a celý koberec hezky prokoukl. S touto úklidovou firmou jsme nadmíru spokojené, protože odvádějí opravdu vynikající práci. A jejich zaměstnanci mají velmi vstřícné a slušné vystupování. Takže nás nenapadá nic, co bychom jejich servisu mohly vytknout. Jedná se zkrátka o profesionální úklidovou společnost, kterou můžeme s klidným svědomím všem vřele doporučit. A my se na ně určitě budeme obracet i do budoucna. Protože na takovou kvalitu si člověk opravdu snadno zvyká a těžko se jí potom vzdává. Navíc to vlastně ani tak drahé není, protože koberec po jejich čištění vydrží opravdu dlouho. Takže není nutné jej čistit často – čištění koberců Praha 10.

Jak prodloužit životnost koberce?

dezinfekčné čistenie kobercov

jak oživit zašlý koberec

čištění koberců Praha ceník

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top