Čištění a úklid

Umývání velkých funkcionalistických oken – práce pro výškové firmy

mytí Praha 10, oken

Ale ta okna…

nanoimpregnace okenVybrat si z toho množství bytů ke koupi právě byt v cihlovém domě z dvacátých let nebyl právě nejlepší nápad. Nechápejte mě špatně. Cihlové domy jsou skvělé, výborně se v nich bydlí. Neslyšíte, co se děje u sousedů, o čem mluví a co si pouštějí v televizi. Architektura dvacátých let minulého století taky není „k zahození“, budovy jsou to opravdu krásné, ale ta okna! Velká, těžká, obtížně otevíratelná okna. Mytí Praha 10, oken.

Do té chvíle, než jsem se pustila do umývání oken, jsem si ani neuvědomila, že by v tom mohl být zádrhel. Zevnitř jsem je umyla docela snadno, ale co se týkalo venkovní strany, zjistila jsem, že to bude oříšek. Mohla jsem buď riskovat, že se mi zamotá hlava a vypadnu z okna, nebo mytí skel pořádně ošidit. A umýt je jen tak „lážo plážo“. Vybrala jsem si druhou možnost, ale upatlaná a špatně umytá okna se mi vůbec nelíbila. mytí francouzských oken

Rozhodla jsem se, že budu muset k mytí oken přistoupit netradičně. A přizvat si na to úklidovou firmu, která zvládne okna umýt ve výšce. Jako velice kvalitní a vhodné řešení mi byla doporučena spolupráce s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Firma se mi zamlouvala už od první chvíle. Přátelská koordinátorka u telefonu mi podala všechny potřebné informace a domluvila se mnou všechno nezbytné, nemusela jsem nic zjišťovat. Firma zařídila všechno, jediné, o co jsem se musela postarat, bylo službu zaplatit.

Mytí Praha 10, oken…

odborníci na mytí okenPracovníci mytí Praha 10, oken si ke mně dovezli montážní plošinu, ze které se jim na mých oknech pracovalo jedna báseň. A nepracovali nijak ledabyle, důkladně se postarali o pečlivé umytí i vyleštění všech skel. Věnovali úžasnou péči každému místečku oken, více spokojená s jejich prací jsem ani být nemohla, podle mě je tohle top. Za své peníze jsem nazpět dostala to nejlepší. Okna vypadají náramně.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top