Odstranění graffiti

Graffiti na budově může odrazovat zákazníky

stop graffiti

odstranění graffitiAsi před rokem mě kamarád zval za ním do města na návštěvu. Otevřel si vinárnu a chtěl, abych se na ni podívala.  Poslal mi i fotky, vypadala náramně, ale i tak jsem tenkrát nemohla přijet.  Sešlo se více záležitostí, které jsem musela řešit a dát jim přednost. Potom zase neměl čas kamarád, až jsme na to oba trošku zapomněli. Ale nedávno se mi připomenul a já už měla prostor na to, abych přijela – Odstraňování graffiti Brno.

odstranění graffiti z omítky
Když mě vyzvedával na nádraží, tak mi už dopředu říkal, že už to u něho nevypadá tak pěkně jako na fotkách. Protože budovu v posledních dnech posprejovali sprejeři. Bylo mi to neskutečně líto, protože jsem si z fotek pamatovala krásnou stavbu, která mě hned na první pohled zaujala, a říkala jsem si, že to vinárně určitě dodá na zajímavé kouzlo.

 

počmáraná zeď Jenomže teď, když jsme přijížděli k posprejované budově…

Jenomže teď, když jsme přijížděli k posprejované budově, působila na mě tak, že bych se normálně v jejím oksprejeři a jak na něolí bála zdržovat. A asi bych se ani nešla podívat na vinárnu, která je uvnitř. Kamarád říkal, že je pravda, že to poznal na ubývajícím počtu zákazníků. Naštěstí k němu chodí ale dost stálých zákazníků, kteří mu fandí a graffiti je neodradilo.
Ale stejně s tím chtělo něco udělat. Poradila jsem mu pobavit se s firmou Odstraňování graffiti Brno o které už jsem toho hodně slyšela. Společně jsme tedy firmě zavolali, ta mu pomohla s odstraněním graffiti. Přičemž se sice lehce poškodila omítka, ale dalo se to docela snadno opravit a nezůstaly žádné následky.
Protože se kamarád bál, že se k němu sprejeři zase vrátí, nechal si nanést i antigraffitový nátěr. Když jsme si asi za dva měsíce volali, tak mi řekl, že to období bez graffiti trvalo asi tři týdny. Naštěstí dost brzy se dostavili pracovníci z A SERVISU a graffiti lehce odstranili. Děkoval mi, že jsem mu firmu doporučila a zbavila ho tak starostí.

 

čištění graffiti vysokotlakou vodou

Způsoby odstranění graffiti

čištění fasády od graffiti

Vandalové nám poničili fasádu

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top