Čištění a úklid

Graffiti na domě mohlo uškodit mému podnikání, „ Nátěry proti graffiti Ostrava“ problém vyřešil.

Jak bojovat se sprejery účinně

Jsem vlastníkem a ředitelem firmy, kterou provozuji ve svém vlastním domě. Je to pohodlné, v jednom patře bydlím a vystoupám jen pár schodů, abych se dostal do kanceláře. Jelikož jsem majitelem celé budovy, můžu zajistit, aby byla zcela udržovaná a na klienty, kteří k nám často přicházejí, působila reprezentativně.

 

Kolik stojí odstranění graffitiBoj se spreji a sprejeryGraffiti na brizolitu

Jednou ráno jsem posnídal…

Jednou ráno jsem posnídal ve svém bytě a poté vystoupal po schodech do firmy. Zabral jsem se do práce, z níž mě vytrhl až příchod mého zaměstnance, který mi přišel oznámit, že budovu nějaký vandal přes noc posprejoval. Šel jsem se na to podívat, vypadalo to hrozně. Graffiti na budově vašemu podnikání může uškodit. Když k vám poprvé míří potenciální klient, dobře si rozmyslí, jestli bude spolupracovat s firmou, jejíž sídlo vypadá jako sprejerské doupě.

Odstranění grafitu z ochranyPosprejované garážové dveře - půjde to odstranitUmělci útočí na fasády

Potřeboval jsem rychlé řešení…

Potřeboval jsem rychlé řešení, než to stihne odradit některého z našich klientů. Urychleně jsem kontaktoval firmu A SERVIS LIPKA,s.r.o., odstraňování graffiti Ostrava, která se svého úkolu chopila a s úporností pracovala na čištění fasády domu. Bohužel odstraňováním graffiti se nátěr fasády poškodil, proto firma nanesla nový. Čištění graffiti není jednoduchý úkol, vyžádal si spoustu času, ale utěšovalo mě vědomí, že klienti alespoň vidí, že se problémům nevyhýbám, ale naopak se je snažím co nejrychleji vyřešit.

Sprejeři - jak proti nimSprejeři jsou hrozba fasádPůjde graffit odstranit

 

Aby se už podobná situace neopakovala…

Aby se už podobná situace neopakovala, nechal jsem si pro jistotu nanést antigraffiti nátěr a dostal jsem k němu zdarma i komplexní servis, což v praxi znamená, že jakmile se fasáda domu opět pokryje sprejerskými malbami, postačí, abych o tom zpravil A SERVIS. Dále už je to vše na nich, přijedou, odstraní graffiti, které se díky ochrannému nátěru bude odstraňovat lehce a rychle. Nakonec nanesou ještě nový ochranný nátěr, aby znovu fasádu domu chránil.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top