Odstranění graffiti

Graffiti na domě nás z míry nevyvede, máme antigraffitový nátěr

Graffiti, odstraňování Brno

Do přímého boje s graffiťáky se pouští snad jen úplný blázen. Přímým bojem samozřejmě nemyslím nějaký fyzický kontakt, ale snahu o co nejrychlejší likvidaci graffiti na vlastní triko. To vám může vlézt pěkně do peněz a vzít neskutečné množství energie, a hlavně volného času. Rychle zjistíte, že sprejeři jsou před vámi v obrovské výhodě. Ani při té nejvyšší výkonosti nemáte šanci sprejera překonat v rychlosti. Kdyby chtěl, tak může sprejovat jedno graffiti za druhým a stejně na tom časově i finančně nakonec proděláte jenom vy, pokud se pokoušíte jeho „díla“ odstraňovat.

Graffiti, odstraňování Brno

jak vyhrát boj se sprejerybarvy našich fasádsprejer versus majitel objektu

Úžasným pomocníkem se ale pro takové nešťastníky stala…

Úžasným pomocníkem se ale pro takové nešťastníky stala firma Graffiti, odstraňování Brno, mezi jejíž zákazníky patříme i my s manželem. Předhánět se se sprejery o to, kdo rychleji graffiti vytvoří nebo ho odstraní, jsme v žádném případě nemínili. Svého volného času si ceníme nade vše. Když už máte děti, tak je volný čas pro vás jednoznačná priorita. Proto nás ani na chvilku nenapadlo, že bychom s graffiti zkoušeli nějak zatočit sami. Od začátku jsme spolupracovali s firmou a nemůžeme si toto spojení vynachválit.

Graffiti, odstraňování Brno

obrana proti sprejerům - jaká máme právakdyž se sprejeři množípozor na sprejery

Původně jsme mysleli…

Původně jsme mysleli, že firmu necháme zlikvidovat graffiti, a tím naše kontakty skončí. Ale když jsme se dozvěděli o tom, jak se sprejeři vyžívají v tom, že sprejují především na právě očištěné plochy, okamžitě jsme se s A SERVISEM LIPKA, S.R.O. začali bavit o možnostech ochrany zdí. Dozvěděli jsme se tak hodně o antigraffitovém nátěru, který jsme si bez váhání objednali.

Byl to dobrý tah, protože zdi našeho domu opravdu dlouho čisté nevydržely. Jenomže firma nelenila. Brzy přijela a všechno zase dala do starých kolejí, takže jsme nemuseli nic dlouze vymýšlet a řešit. O všechno bylo perfektně postaráno. Teď už nás sprejeři z míry vyvést nedokážou. 

Graffiti, odstraňování Brno

spreje ničí domygraffiti na cihlové zídcesprejeři a divoké graffiti

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top