Odstranění graffiti

Graffiti může postihnout i váš dům. Proto si raději opatřete Anti grafitový nátěr

Graffiti, odstraňování Praha

V naší vinárně se nám nedávno stalo takové neštěstí, a sice nám někdo posprejoval vchod. Proto si asi umíte představit, jak jsme byli naštvaní, když se nám jednoho dne přes celou stěnu u vchodových dveří objevilo graffiti velice nevkusného charakteru.

Člověk by…

ochrana před graffiti

Člověk by si myslel, že už by i vandalové mohli přijít na něco chytřejšího a originálního a světe div se, ono ne. Ale náš vztek musel jít stranou, nejdříve bylo třeba se o to postarat. Ale protože jsme doteď tuto situaci nemuseli nikdy řešit, tak jsme nevěděli, na jakou firmu se obrátit, takže jsme byli odkázaní na internet.

A nejvíce…

antigraffitová ochrana

A nejvíce se mi líbila úklidová firma Graffiti, odstraňování Praha, která nabízí i odstraňování graffiti. A i

tuto službu jako všechny ostatní lidi na internetu opravdu vychvalovali. A bylo to i za slušné peníze, což bylo taky veliké plus. Tak jsem jim zavolal a zařídil jsem si u nich čištění fasády. Graffiti díky bohu bez problému odstranili.

Většinu dali…

AGO na všechny povrchy

Většinu dali dolů pomocí čisticích prostředků, a poslední tenkou vrstvu zamalovali barvou, takže graffiti neprosvítalo. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem, což je účinnou ochranou proti dalším takovým skvostům. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde to dolů bez problému. AGO navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura.

Byli jsme…

rady jak odstranit graffiti

Byli jsme s touto službou této firmy opravdu moc spokojení. Máme díky tomu jistotu, že už se s tím nebudeme muset potýkat, kdyby se tam ten blbec objevil znovu. Byl jsem s jejich prací moc spokojený, takže přidávám tuto recenzi na internet, abych pomohl dalším, kteří potřebují poradit ve výběru. Protože jsme s touto firmou byli spokojeni opravdu ve všech ohledech.

tipy jak odstranit graffiti

Zaměstnanci…

Zaměstnanci jsou navíc velice milí a profesionální a s lidským přístupem, z čehož jsem byla opravdu nadšená. Vše vám vysvětlí a přesně řeknou, jak co funguje, takže se z jejich strany dočkáte skutečně profesionálního přístupu. Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, tak tady jste opravdu na té správné adrese. Nabízí i celou řadu dalších služeb, takže když budete potřebovat i něco dalšího, tak se na ně určitě obraťte. Jsem si jistá, že všechny jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich odstraňování graffiti.

A své služby…

jak se bránit proti vandalům

A své služby nabízí na celém území České republiky. Takže se nemusíte obávat, že pokud jste z menší vesnice, že by za vámi nedojeli. Věřte nám, že se jedná o špičkovou firmu. Takže pokud máte nějaké problémy. Ať už se jedná o graffiti nebo jiný úklidový problém v podobě plísně, špinavých koberců a podlah.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top