Čištění a úklid

Graffiti vás už děsit nemusí, stačí si nechat antigraffitový nátěr

sprejeři7

Myslíte si, že když vám sprejer posprejuje dům, že je to dostatečná katastrofa? Tak si k tomu zkuste ještě přimyslet, že se graffiti snažíte zbavit, ale nedaří se to. Zkoušíte, co se dá, ale jen vyhazujete zbytečně peníze za přípravky a metody, které nefungují. Potom se rozhodnete, že už toho bylo dost a přijmete nabídku firmy, která se zabývá odstraňování graffiti. Dáte jí spoustu peněz, ale ona stejně graffiti neodstraní úplně. V některých místech je graffiti stále vidět, jinde je zas omítka poničená jejich přičiněním tak, že ji stejně nakonec seškrabáváte celou a nanášíte zbrusu nový nátěr.

posprejovaná zeďJak odstranit graffiti z omítkyfirma na odstranění graffiti

Jak můžeme zabránit sprejerům v jejich „práci“?

Po takové zkušenosti vás už jen pomyšlení, že by se sprejer vrátil a všechno by se zase opakovalo, přivádí k šílenství. Asi nemusím dodávat, že popisuju svoji vlastní zkušenost. Tohle jsem před rokem musela prožívat a bylo to hodně nepříjemné. Neustále jsem chodila kontrolovat zahradu, jestli se tam nepohybuje někdo, kdo by tam být neměl. V noci jsem se budila a měla pocit, že slyším, jak mi sprejují dům. Prostě hrůza.

jak na vandalySTOP sprejerůmsprejeři

Zachránil mě kamarád, který měl s graffiti taky svoje zkušenosti. Jenomže on se hned na začátku obrátil na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování graffiti Plzeň. Takže o všechny stresy a zbytečnou práci na odstraňování graffiti přišel.

A SERVIS jsem nechala, aby mi na stěnu nanesl antigraffitový nátěr, od té chvíle jsem byla klidnější. A když došlo zase k posprejování mého domu, jednala firma velice rychle. Do týdne byli u mě, graffiti odstranili rychle, nic neprosvítalo, omítka ani barevný nátěr nebyly porušeny, jenom bylo nezbytné nanést další vrstvu ochranného nátěru, ať může správně fungovat i nadále. Bylo to tak jednoduché, lituji jediného, a to, že jsem se s touto firmou neseznámila už dříve. Odstranění graffiti Plzeň mohu jen doporučit!

Jak zatočit s graffitiPrevence před sprejeryzničená zeď

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top