Odstranění plísně

Hľadáte firmu na odstránenie plesne? U A SERVIS LIPKA ste na správnej adrese. Odstránenie plesní Bánovce nad Bebravou

efektívne odstrániť pleseň

Dobrý deň, chcela by som všetkým odporučiť firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., efektívne odstrániť pleseň, s ktorou som strašne spokojná. Chcela by som veľmi poďakovať celému tímu tejto firmy za prácu a príjemné vystupovanie. Som celkom priekopníčka, čo sa týka skúšania nových vecí, služieb a podobne. Službu „odstránenie plesní Bánovce nad Bebravou“ som vyskúšala na základe recenzií na internete.

A potom…

A potom, čo boli u mňa doma, musím uznať, že sú všetky tie pozitíva oprávnené. Potrebovala som doma odstrániť pleseň z muriva, ale veľa úspechov som nezožala. Všetky prípravky proti plesniam skončili v odpadkovom koši. Pretože žiadny z nich nespĺňal to, čo som od nich očakávala. Keď som stenu nastriekala savom, pleseň na nejakú dobu zmizla. To áno. Ale onedlho sa objavila znovu. Takže som si povedala, že to prenechám odborníkom. So zamestnancami A SERVISU som sa dohovorila na termíne a v dohodnutý deň prišiel tím zamestnancov postarať sa o tú záležitosť.

Najskôr…

Najskôr na stene naniesli bežný dezinfekčný prostriedok, potom múr mechanicky očistili a zamaľovali farbou. Druhý deň prišli na stenu dať LSG. Ich protiplesňový náter, ktorý sa postaral o to, aby sa pleseň už znovu nevrátila, ako sa mi to predtým dialo stále dookola. LSG je aplikovateľný na vápennocementové omietky, drevo, OSB dosky, umakart, disperzné, silikátové farby, betóny, keramické obklady a podobné materiály. Už som hovorila aj s inými firmami, ale s žiadnou som nikdy nebola takto spokojná. A SERVIS mi ponúka prvotriednu kvalitu za ešte prijateľné ceny, ktoré som bez problémov ochotná investovať. Pretože na takú kvalitu si človek skrátka ľahko vznikne. Preto všetkým môžem ich služby jedine odporučiť.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top