Odstranění plísně

Hledáte firmu na odstranění plísně? U odstraňování plísní Praha budete na správné adrese

Jak odstranit plíseň ze zdi

Hodně si potrpím na čistotu a pořádek a dům jsme si vždy snažila udržovat v maximální čistotě. Jak se říká, mě nestačilo mít uklizeno, já jsem chtěla mít naklizeno. Takže si asi umíte představit, jak jsem se tvářila, když se v rozích začala objevovat plíseň. Nechápala jsem, jak je to možné. O úklid jsem se vážně starala, takže by mě nenapadlo, že by se tam mohly vytvořit bakterie, aby plíseň měla šanci vzniknout. – Protiplísňový nátěr

Takže jsem hned začala pátrat, jak je to vůbec možné, že plíseň vznikla. A až potom jsem zjistila, jak hrozně málo stačí k tomu, aby plíseň vznikla. Mnohdy i stačí výrazně odlišná teplota v místnostech. Teplotní rozdíl by neměl být vyšší jak 4 stupně, a to jak z hlediska tvorby plísní, tak i z hlediska nákladů na topení. A já právě v té místnosti udržovala výrazně nižší teplotu.

Jenže pozdě…

Jenže pozdě brečet nad rozlitým mlékem, musela jsem se toho zbavit. A já to mohla čistit, jak jsem chtěla, ale nezabíralo to. Takže jsem se rozhodla obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Protiplísňový nátěr, jejíž služba likvidaci plísně zajišťuje její kompletní odstranění. A odvedli vynikající práci, proto ji mohu všem jedině doporučit.

A navíc nabízí i řadu dalších služeb, jako je čištění koberců a podlah, mytí oken a dokonce i odstraňování graffiti, což je určitě výhodou. Jen to dokazuje jejich široké pole působnosti a odbornost, kterou tato úklidová firma disponuje. A mně je milejší, že do budoucna budu spolupracovat s někým, koho znám a vím, co mám čekat. A to kvalitu a milé spolehlivé zaměstnance.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top