Čištění fasád

Hledáte něco účinného na ochranu fasády?

jak zatočit s plísní

Pracuji…

Pracuji jako správce budovy našeho krytého bazénu, který je určený jak po plavecké týmy, tak i pro veřejnost. A spolu s kolegou jsme si všimli, že fasáda je už pěkně špinavá. Ale jako opravdu špinavá. A na několika místech byla dokonce plíseň. A to už byla poslední kapka, to už jsme skutečně nemohli jen tak přehlížet. Kdo ví, kam až by to vedlo. Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu. Takže jsem začala hledat na internetu na téma jak zatočit s plísní, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem úklidovou. Ta se spolu se svými zaměstnanci dokázala postarat o to, že fasáda vypadala opět jako nová. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu zaměstnanci aplikují nátěr LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

 

Výhodou…

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Díky tomu je naše fasáda opět v naprostém pořádku. A když jsem zjistila, jak málo stačí, aby se vám plíseň udělala, nechala jsem si ten nátěr dát i dovnitř kavárny a i dovnitř svého domu. A vám vřele doporučuji udělat to samé. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. Jen musím varovat před cenou, je pravda, že tato firma není nejlevnější, ale vzhledem k tomu, jak drahé prostředky firma používá, tak jim to člověk nemůže mít za zlé. Holt bez kvalitních prostředků tu fasádu nevyčistíte. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top