Čištění a úklid

Hledáte něco účinného na vyčištění?

Čistění oken Brno

Chcete mít vaši fasádu skvěle čistou a nevíte jak na to? Taky jsme nevěděli, takže jsme se obrátili na profesionály, o kterých bychom vám chtěli povědět. A těmi je Čistění oken Brno .Které jsme opravdu moc vděční. Pracuji v plastické chirurgii a mám na starosti administrativu, objednávání všech potřebných věcí a tak dále. A protože plastická chirurgie souvisí i s hezkým vzhledem. Tak by podle toho měla vypadat i naše klinika. A fasáda už tak rozhodně nevypadala. Byla flekatá, ale nebylo to tak zlé. Ale když se na ní udělala plíseň, tak už jsme to nemohli ignorovat. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr je vážně úžasná věc. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A rozhodně se vyplatí si tento nátěr dát i jako prevenci. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi z A SERVISU jsou skutečně spolehlivý.

Jsou…

Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

Nátěr…

Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh – a to i ve výškách a čištění koberců a podlah. Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat, tak se určitě obrátíme jen na ně. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top